Nokia BELLE TÜRKÇE Widgetler (tamamı .sis halinde ve sorunsuz) YENİ WİDGETLER EKLENDi (03.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

TheMadness

TheMadness

Üye
Hakan keşke söyleseydin bende türkçeleri vardı sis yapıp verirdim. Benim CFWde vardı türkçeleştirmiştim. Neyse güzel çalışma olmuş.

----------Eklendi @ 22:22:53 ---------- Yazıldı @ 22:19:29 ----------

Yardıma ihtiyacınız olursa seve seve yardım ederim pm atmanız yeterli.

cukuleaks

Üye
Hakan keşke söyleseydin bende türkçeleri vardı sis yapıp verirdim. Benim CFWde vardı türkçeleştirmiştim. Neyse güzel çalışma olmuş.

----------Eklendi @ 22:22:53 ---------- Yazıldı @ 22:19:29 ----------

Yardıma ihtiyacınız olursa seve seve yardım ederim pm atmanız yeterli.

Keşke söylemeseydin :D

adanalı1

adanalı1

Üye
Bi bakalım :D

TheMadness

TheMadness

Üye
ResEdit for Symbian bu programı bulun rsc ve r** dosyalarını düzenlemeye yarıyor işinize yarayabilir bu arada.

cukuleaks

Üye
ResEdit for Symbian bu programı bulun rsc ve r** dosyalarını düzenlemeye yarıyor işinize yarayabilir bu arada.

ben kullandım ama yama falan lazımmış galba düzgün çalışabilmesi için...

Quaresma53

Quaresma53

Üye
signedi çıkar heralde yakında risk almaya gerek yok sanırsam.

TheMadness

TheMadness

Üye
Signed olmaz bu. Ne riski :ehe

cukuleaks

Üye
Signed olmaz bu bir. Hackde hiçbir risk yoktur(bahsettiğin risk hack ise) buda iki ;)

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler emeğinesağlık ama dostum ama birini yüklüyorum 2.sinde güncelleştirme hatası diyor tamma deidğin gibi diğerini siliyorum ötekini yüklüyorum bu sefer diğerini yüklerken aynı hatayı diyor yani analcayğın sadece bir tane yükleyebiliyoreum 2. cilerde günceleştmre hatası diyor ne yapğmalıyım.

----------Eklendi @ 18:28:55 ---------- Yazıldı @ 18:24:19 ----------

bu arada wdgetleri depoa hafızasına kuruyorum ilave olarak söyleyim belki sorun burdadır ama telefon hafaızasındada aynısını yaşadım.
widgetleri depo hafızasına kurma gibi bi şansınız yok otomatik olarak c ye kurulacak şekilde ayarladım.doğru indirdiğinize emn misiniz?

----------Eklendi @ 23:30:27 ---------- Yazıldı @ 23:25:30 ----------

arkadaşlar kusura bakmayın gündüz giremedim mesajlara tek tek cevap vereceğim. yalnız biraz sabırlı olun lütfen.

----------Eklendi @ 23:43:56 ---------- Yazıldı @ 23:30:27 ----------

yüklenmiyo bunlar dosya bozuk ne yapmalıyım tel hackli

----------Eklendi @ 17:03:03 ---------- Yazıldı @ 16:54:54 ----------

dosya türü desteklenmiyor diyo yardım lütfen c601 tel
dosyaları tekrar indirip deneyin kontrol ettim hiç bir sorun yok. sorununuz devam ederse telefonunuzdan kaynaklanan bir problem olabilir. hack i düzgün yapıp yapmadığınızdan emn olup tekrar deneyin

----------Eklendi @ 23:47:39 ---------- Yazıldı @ 23:43:56 ----------

olmadı yine unsigned programları indiriyo bunu da indiriyo ama bozuk diyo
indiriyo derken? sorununuzu tam olarak anlamadım widgetlerin tamamını denedim sorunsuz şekilde çalışıyo yaptığınız işlemlerden emnseniz özel mesj atın yardımcı olmaya çalışayım

----------Eklendi @ 23:50:41 ---------- Yazıldı @ 23:47:39 ----------

kardeş widget lerde sorun var güncelleştirme hatsı alıyorum müzik kompaktve mekanik clock yüklenmiyo sebebi nedir acaba tel hackli install srever telde gömülü ve bendeki widgetleri ben hepsini udanın içine gömdüm ama güncelleme hatası alıyorum
konuyu tekrar güncelledim kontrol edip tekrar dener misiniz? sorununuz devam ederse pm atın yardım edeyim hepsi sorunsuz şekilde çalışmakta

cukuleaks

Üye
hackli olmasına rağmen sertifika hatası veriyorsa c/sys/bin içine installserver.exe atın. Rompatcherdan open4all ve installserveri yeşil yapın. Add to auto deyin. Tel res çekin. Bi kaç arkadaş böyle bi sorun yaşamışlardı..

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
mesajlara verilen cevaplar ile sorununu çözemeyen arkadaşlar özel mesaj atsınlar ona göre yardımcı olayım.

serinaga

serinaga

Üye
Teşekkürler kardeş, indirdim bakiim bi deniyim ...

StigmatA

Üye
yoo cidddiym yükle dediğimde neryee diye soruyor bende depo hafızasını seçiyorum burdaki linkten indiridm ve ilk kez widget yüklüyorum yani eskiden kalma widget olamaz bna rağmen 1. wiidgeti kurduktn sonra 2.sinde güncelleştirme hatası alıyorum.

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
yoo cidddiym yükle dediğimde neryee diye soruyor bende depo hafızasını seçiyorum burdaki linkten indiridm ve ilk kez widget yüklüyorum yani eskiden kalma widget olamaz bna rağmen 1. wiidgeti kurduktn sonra 2.sinde güncelleştirme hatası alıyorum.
yarın sabah tekrar kontrol edeceğim.ona göre bilgi veririm. kurulum yeri sorarsa c ye yükleyin.

----------Eklendi @ 01:34:18 ---------- Yazıldı @ 01:24:06 ----------

yarın sabah tekrar kontrol edeceğim.ona göre bilgi veririm. kurulum yeri sorarsa c ye yükleyin.
1 tanesini kaldırıp yeniden kurdum ve sorun yok. c:\private\200159c0\themes klasörünü silerek yeniden deneyin.açıklamayı ilk mesaja ekledim.kurulum yeri sorması durumunda c ye yükleyin. sorun devam ederse mesaj atın yardımcı olayım

----------Eklendi @ 01:52:07 ---------- Yazıldı @ 01:34:18 ----------

yarın sabah tekrar kontrol edeceğim.ona göre bilgi veririm. Kurulum yeri sorarsa c ye yükleyin.

[sıze=1]----------eklendi @ 01:34:18 ---------- yazıldı @ 01:24:06 ----------[/sıze]

1 tanesini kaldırıp yeniden kurdum ve sorun yok. C:\private\200159c0\themes klasörünü silerek yeniden deneyin.açıklamayı ilk mesaja ekledim.kurulum yeri sorması durumunda c ye yükleyin. Sorun devam ederse mesaj atın yardımcı olayım
linki yeniledim artık kurulum yeri sormayacak tekrar indirip deneyin

• Beğen
Tepkiler: StigmatA

StigmatA

Üye
arkadaşlar yeri değil ama çevirimdışı mod. ne demek öyle bir widget var da dikkatimi çekti. bide hakan yine olmadı 2. de güncelleştirme hatası diyor oysaki ilk kez widget yklüyorum yani önceden yüklediğim widget hiç olmadı sadece telfonun orjinalinde olanlar.

manyax2007

manyax2007

Üye
arkadaşlar yeri değil ama çevirimdışı mod. ne demek öyle bir widget var da dikkatimi çekti. bide hakan yine olmadı 2. de güncelleştirme hatası diyor oysaki ilk kez widget yklüyorum yani önceden yüklediğim widget hiç olmadı sadece telfonun orjinalinde olanlar.

Çevrimdışı Mod : internet bağlantısı kullanan widgetin internetle olan bağlantısını istediğin zaman kapatıp açabileceğin anlamına geliyor yani öyle bir widget yok ;)

Üst Alt