Nokia Belle FP2 de tema effectslerini kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mustipa

mustipa

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Belle FP2 de tema effectslerini kullanma
<span style="font-family: Microsoft Sans Serif"><font size="1">winrarın içindeki klasördeki dosyaları gerekli yerlere atın effectleride e effects klasörüne atın teli yeniden başlatın tamamdır yalnız effectsler içindeki manifest dosyasını e effects klasörüne atmayın winrarın içinden çıkan manifest dosyasını atın effects değiştireceyiniz zamanda effects klasörün içindeki effectsleri silin manifest dosyasını silmeyin hadi kolay gelsin 00

• Beğen
Tepkiler: noss_bar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
linki kontrol eder misin yoksa ben mi yapamadım tıkladım bekledim bekledim bekledim bekledim ... hala bekliyorum açılmadı birşey hatada vermedi hala ping atıyor

mustipa

mustipa

Üye
    Konu Sahibi
bende pcdende teldende açılıyor neden öyle oluyor anlamadım

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
:locked:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
mustipa

mustipa

Üye
    Konu Sahibi
Konu düzenlenmiştir

ender04

ender04

Üye
abi link mahkeme kararına takılmış yenilersen sevinirim teşekürler şimdiden

mustipa

mustipa

Üye
    Konu Sahibi
sen nerden indirmeye çalışıyor sun opera miniden indime yap hiç sorun olmuyor bende

- - - Eklendi - - -

yeni link eklendi

ender04

ender04

Üye
hocam klasördeki dosyaları gerekli yerlere atın demişsin indirdim klasör falan yok tek sis doyası var kurdum dediklerini yaptım olmadı

Pringles

Pringles

Üye
kardes ben verdiğim şeyi kuramıyorum yerleşik bileşen hatası veriyor anlamadım gitti :S

backwater

backwater

Üye
rar klasörü yok burda direkt sis dosyası olarak iniyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
linki kontrol eder misin yoksa ben mi yapamadım tıkladım bekledim bekledim bekledim bekledim ... hala bekliyorum açılmadı birşey hatada vermedi hala ping atıyor
Sorun Yok DNS Ayarlarını Değiştirmeyi Dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt