Nokia Belle FP2 de tema effectslerini kullanma

• 12 Ekim 2012
  • 1151 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. <span style="font-family: Microsoft Sans Serif"><font size="1">winrarın içindeki klasördeki dosyaları gerekli yerlere atın effectleride e effects klasörüne atın teli yeniden başlatın tamamdır yalnız effectsler içindeki manifest dosyasını e effects klasörüne atmayın winrarın içinden çıkan manifest dosyasını atın effects değiştireceyiniz zamanda effects klasörün içindeki effectsleri silin manifest dosyasını silmeyin hadi kolay gelsin 00

http://www.4shared.com/zip/hc6ayynJ/N8FanClubcom_Theme_effects_bas.html

buda hotfile linki indiremeyenler için

Yazan: mustipa
    noss_bar bunu beğendi.
  2. linki kontrol eder misin yoksa ben mi yapamadım tıkladım bekledim bekledim bekledim bekledim ... hala bekliyorum açılmadı birşey hatada vermedi hala ping atıyor

3. bende pcdende teldende açılıyor neden öyle oluyor anlamadım

4. :locked:

asigsasi bunu beğendi.
  5. Konu düzenlenmiştir

6. abi link mahkeme kararına takılmış yenilersen sevinirim teşekürler şimdiden

7. sen nerden indirmeye çalışıyor sun opera miniden indime yap hiç sorun olmuyor bende

- - - Eklendi - - -

yeni link eklendi

8. hocam klasördeki dosyaları gerekli yerlere atın demişsin indirdim klasör falan yok tek sis doyası var kurdum dediklerini yaptım olmadı

9. kardes ben verdiğim şeyi kuramıyorum yerleşik bileşen hatası veriyor anlamadım gitti :S

10. rar klasörü yok burda direkt sis dosyası olarak iniyor

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 06:02