Nokia BB5 telefon modellerinin RM yazılım ve dil kodları

Sponsorlu Bağlantılar

poorman63

Üye
valla beni büyük dertten kurtardın çok teşekkürler

ercan_70

Üye
teşekkürler ustam

efesert

Üye
tesekkurler emegi geçenlere

cptahmet

Üye
benim tel rm-297 n96. türkçe dil kodu nedir? rm 247'nin son flashını yüklesem tele bişey olur mu? konu çok güzel. teşekkürler...

yunsago

Üye
sağol kardeş işe yaradı

f_yusuf

Üye
teşekkürler

reiscso

Üye
tesekurler eline saglik

harun şara

Üye
emeğinize teşekkürler

byilmazZ

byilmazZ

Üye
Sağol :oke:

gknsagdic

gknsagdic

Üye
bende nokia e71 var yurtdışından aldım nasıl türkçe yapabilirim. İnternetten yapma olanağım var mı??

xxxxrxxxx

Üye
n95 im vardı. güncelledim rm 159 yüklendi. sonrsında türkçesi gitti otomatik hindistan ve filipinler kalmış. namesisi kuruyorum sadece flash ve scan penceeleri görülüyor scanı tıklıyorum birşey bulmuyor.rm 159 için ilgili linkdeki''RM-159_EURO_35.0.002_v8.0_N95'' exeide indirdim. programı kurdum ama hem programlarda hemde masa üstünde program gözükmüyor. sonrasında tıkandım. mail adresim [email protected] yardımlarını bekliyorum.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
n95 im vardı. güncelledim rm 159 yüklendi. sonrsında türkçesi gitti otomatik hindistan ve filipinler kalmış. namesisi kuruyorum sadece flash ve scan penceeleri görülüyor scanı tıklıyorum birşey bulmuyor.rm 159 için ilgili linkdeki''RM-159_EURO_35.0.002_v8.0_N95'' exeide indirdim. programı kurdum ama hem programlarda hemde masa üstünde program gözükmüyor. sonrasında tıkandım. mail adresim [email protected] yardımlarını bekliyorum.

buradan bakın.
http://www.maxicep.com/symbian-dest...-olmadan-istedigin-dili-sec-yukle-225547.html

gurhan_avci1984

Üye
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

mersi canlar

Üst Alt