nokia asha 501 ?

Sponsorlu Bağlantılar

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
nokia asha 501 ?
nokia asha 501 almayı düşünüyorum kötü yanları s40 seri olması flaşı olmaması bence sizce almalımıyım başka öneriniz varsa bütçem 350tl

Seglopsi

Seglopsi

Üye
o fiyata alınabilecek en iyi cihaz asha 501 olur. (genel kullanım için) java'dan yazılmış swipe arayüzü var çok güzel bir cihaz olacağını tahmin ediyorum.

fk555897

fk555897

Üye
Çok şık bir telefon ama Symbian olduğundan uygulama eksikliği var.

IVI-Elia

Üye
o fiyata gayet iyi bir seçim olacaktır.Performaslı ve denilenere göre inanılmaz pil ömrüm varmış

HAM ZA

HAM ZA

Üye
keske diyodum şu asha arayüzü symbian belleye verilseydi çok güzel olurdu aslında.. :) 6303 e göre güzel telefon olacağından eminim :) istersen 311 de fena değil bak :)

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
bende öyle düşünüyordum o fiyata alınabilecek en iyi telefon. keşke, 311 e bakayım bir hepinize yorumlarınızı için teşekkürler

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Uygulama yönünden sıkıntı çekersin ikinci el 3gs yada ucuz yollu bir android bile ondan daha iyi olacaktır

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
s60 bari olsaydı harika olurdu

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Çok şık bir telefon ama Symbian olduğundan uygulama eksikliği var.

Hayır Symbian değil bu telefon.

-Nokia bu telefonunu önemsiyor bence alınabilir. Gayet sosyal bir telefon. RAM 64 MB ama S40'ın stabil çalışması için 32 MB RAM yeterliymiş :) Bütçe arttırılamıyorsa alınabilir. Angry Birds falan da oynarsın :=) Hem de çakma değil %100 Rovio'ya ait.

Üst Alt