Nokia Anna .

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
laz_kopat_ts

laz_kopat_ts

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Anna .
Alıntı .. translate de çevrilmiştir.

İyi haber çocuklar, PR 2.0 var - Nokia N8 Symbian Anna güncelleme (Ürün Kodu: 059D2S8), Çince ve İngilizce sürümü olmasına rağmen, ama yine de gayet iyi çalışıyor, Phoenix ile yanıp sönen bizim Nokia N8 üzerinde test ettik .

ve takip son Symbian Anna Firmware Nokia N8 flash.

[video=youtube;W9WzUNG812Y]http://www.youtube.com/watch?v=W9WzUNG812Y&feature=player_embedded[/video]

Bu firmware Özellikler:

• İngilizce ve Çince dillerinde vardır.
  • Onun hızlı ve duyarlı.
  • QWERTY klavye Portre Dahil (henüz tamamlanmadı Ekranı Split)
  • Tarayıcı v7.3 Güncelleme
  • Geliştirilmiş Simgeler
  • Geliştirilmiş Kopyala ve Yapıştır İşlevsellik
  • Uzun menüsünde herhangi bir simge basın organize menü sağlayacak
  • Phoenix ile Ağustos Sonu olurdu resmi sürüm güncelleme
  • Herhangi bir Ürün kodu ile herhangi bir Nokia N8 flaş
  • Kullanarak kesmek sertifika hataları önlemek ve imzasız dosyaları kurulum sağlar
Hatalar ve Sınırlamalar (sabit / Geç Ağustos ayında hazır olacağını kesin Symbian Anna güncelleme hazır olacak)

• Rehber ve Mesajlaşma çok iyi çalışmıyor. Uygun şekilde adlandırılmalıdır mesajları için rehber + ülke kodu ile birlikte tam sayısı kaydetmeniz gerekir. (LaBlueBoy işaret teşekkürler)
  • Ekran Klavyesi Bölünmüş bulunmamış.
  • Video Kamera Sürekli AutoFocus modu yok mu
Risk ve Sorumluluk:

Bu sızan sürüm olduğu için, biz firmware herhangi bir büyük hata fark etmemiş olsa da, bazı hatalar olabilir ve un kararlı olabilir. Telefonunuzun garanti, bu yöntemi adapte ederek geçersiz kılabilir. Biz bu yıl Ağustos ayının sonunda resmi Symbian Anna Yayın beklemek için teşvik ediyoruz. Güncelleme bu yöntemi kullanarak telefonunuza kaynaklanan herhangi bir zarar herhangi bir sorumluluk taşımaktadır.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Evet, benim kullandığım çin variantından bahsediyor:)

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40

ahmetdemircim

Üye
performans eskisine nazarn süper. hele web tarayıcı opera mobili emekli edecek düzeyde. arama uygulaması mükemmel. ekran geçişleri çok güzel. oyun klasörünü geç açma bende ehala devam ediyor. klavyeyi pek beğenmedim,baidu klavyeye devam, donma reset bende hiç yok

----------Eklendi @ 00:07:43 ---------- Yazıldı @ 00:06:20 ----------

fakat bu fwyibir kez yükleyince ve orjnal fw daha düşük sürümle çıkarsa geri dönüş yok. en az aynı sürüm çıkana kadar güncelleyemesiniz.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kardeş performans nasıl, kilitlenme, resetleme, yada takılma vs. sorunları var mı ??? Bizde yükleyelim mi ne dersin ...
Cihaz hızlandı çok daha stabil hale geldi.ama yinede yüklemenizi pek tavsiye etmem org.yazılımı beklemenizi öneririm.ama şu gerçek anna çok güzel olmuş,belleyi tahmin bile edemiyorum artık

laz_kopat_ts

laz_kopat_ts

Üye
    Konu Sahibi
şahsen bende yüklicektim. Garanti olsun 1 ay beklemeye rağzıyım . Zaten tel alırken haberim yoktu yeni yazılımdan xd hediye gibi olucak .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt