Nokia Almanya Tarafından Sızdırılmış Yeni Symbian^3 Ev Ekranı

 • 10 Mayıs 2011
 • 3706 Okunma
 • 42 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

 1. Anna güncellemesi ile böyle olup olmayacağı belli değil.

  Some images posted on the Nokia Germany website just lifted the curtain on one of the features to come in the next Symbian^3 update. What we are seeing is the free-form widgets that were initially rumored to come with the PR 2.0 Anna update, but apparently didn’t make it.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  The new Symbian^3 homescreen with free-form widgets
  Until now the Symbian^3 widgets had a fixed size and you could only fit a preset number of them on the screen. However when free-form widgets become available you'll be able to reduce those you need less often in size to make room for the more important ones.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Now there&#8217;s an outside chance that someone in the Nokia Germany PR department just went too creative on those images, but we really doubt that this is the case. After all, what would be the point in simulating such a minor feature if you don&#8217;t plan on ever releasing. It won&#8217;t attract any new customers and it might earn you some bad publicity.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  So it&#8217;s a pretty safe bet that Symbian users will be able to resize their widgets once the next update becomes available. Dubbed PR 3.0 Belle, this upcoming update is expected to hit in the fall, but given that we&#8217;re still waiting for the mass availability of the Anna, we wouldn&#8217;t bet our salaries on that.
   


  Yazan: Sensation
 2. Harka bi görünüm.
   
 3. biraz daha güzel olmuş ama fazla bir fark yok widget ler biraz genişletilmiş
   
 4. baya guzel olacaga benziyor
   
 5. Belle deniyor sanırım yani PR 3.0
   
 6. aynı ya eger buysa büyük bir hayal kırıklıgı
   
 7. evet belle
   
 8. belle nin böyle olacağınu düşünmiyorum ben çünkü daha önce bir konferansda gözüktü hemde anna ikonlarıyla ve çok daha hoşdu o
   
 9. en azından değişiklik olacak
   
 10. Hayal kırıklığı !!!!!!!!!!!!
   
 11. açıkçası sadece bu resime bakarak anna ile ilgili karar vermek doğru olmaz, 3 ayrı telefon 3 aynı ekran ama ana ekranlar eğer böyle olacaksa hakikaten hayal kırıklığı olur anna, zaten pekte umutlu değilim pr2.0'dan.
   
 12. Değişiklik iyidir ara sıra lazım :ehe
   
 13. :ehe:ehe
   
 14. gorunum guzel fakat ıcerık nasıl acaba
   
 15. Şu anna gelsin artık.
   
 16. bir telefondan beklenen sadece ana ekran görünümü olmamalı...ıphone de bile yokken N8 e vicdansızlık yapmayınız ya...adamlar daha ne yapsın...sorunsuz güncellemede çıksa bizim milletimize yaranamaz nokia ben bunu anladım...ben sadece ana ekran da sağa sola gitmek herşeyi ana ekrandan yönetmek istiorum diyorsanız galaxy s 2 alın bu kadar basit..asıl beklentiler sistem üzerinde olmalı..web-klavye-müzik çalar vs vs..
   
 17. aynı düşünceye sahibiz dediğine katılıyorum
   
 18. gelince görücez bakalım
   
 19. arkadaşlar anna gelirse hd oyunlarda gelirmi sizce:?:
   
 20. güzelmiş artık çıkmalı !!
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 21:53