Nokia 9500

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tt82

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 9500
Herkese iyi gceler.Arkadaşlar ben fikir almak istiyorum.Ben şu anda 9210i kullanıyorum ve çok memnunum.Şimdi 9500 almayı düşünüyorum.Bu telefonu kullanan veya telefon hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

__Midas__

__Midas__

Üye
inan o kadar param olsa hiç durmam alırdım,karşılaştırılamayacak kadar gelişmiş ve güzel bir makina.

ASiK_SHaKeSPeaRe

Üye
9210 dan cok daha buyuk bir telefon ve iş amaclı kullanmayacaksan hiç alma.ama yok ben iş adamıyım diyorsan daha ne duruyorsun :)

Başlık ve Mesajlarda Büyük Harf kullanmayalım.

metintekin

Üye
bence süper bir cihazzz

valmont2

Üye
Originally posted by tt82@Sep 5 2005, 12:37 AM
Herkese iyi gceler.Arkadaşlar ben fikir almak istiyorum.Ben şu anda 9210i kullanıyorum ve çok memnunum.Şimdi 9500 almayı düşünüyorum.Bu telefonu kullanan veya telefon hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
[post=154990]Quoted post[/post]​
9210i kullandıysan 9500 da cok rahatlıkla kullanabilirsin.. cok detyalı ve tam bir profesyonel işi cihaz.. tabi işine yarıycaksa..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
9500 , süper bir cihaz.

Ben olsam 9500 alırdım ama titreşimi yok sanırım :(

akrepkral

akrepkral

Üye
yok ya inan varya iş adamı değilsen alma...telefona benzemiyor zaten

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Titreşim yok... :eksi:

TT82 9500 sana gider.. ;)

srkfrm

Üye
bende 9500 var mükemmel bir telefon 2 senedir kullanıyorum...

daha önceki işim gereği almıştım..

şuan 400 ytl ye satıyorum...

ilgilenen olursa msn adresim [email protected]

birde tüm özelliklerini anlatırım...

istanbul avrupa yakasında oturuyorum...

istanbul dışında olanlara para gelmeden cihaz göndermem...

saygılarımla...

rektifayir

Üye
arkadaşlar bir sorum olacak; nokia9500 telefonum var fakat bu telefonun kapanma olayını çözemedim yani telefonu kapattık tamam da bilgisayarını nasıl kapatılacağı konusunda bilgisi olan var mı acaba
bi de kesinlikle süper bi telefon titreşimi yok ama wireles var :)

ada965

Üye
aldım

0cx

Üye
comminicator u ben de kullanıyorum bu telefona temiz de olsa 100 liradan fazla vermeyin ben 80e aldım :D arızası olursa parçasını zor bulursunuz.hele bi de şerit gitmişse.eski bir telefon cebe sığmıyor zaten elde taşıyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt