nokia 808 tavsiyeniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zagorhuso

Üye
    Konu Sahibi
nokia 808 tavsiyeniz ?
selam arkadaşlar 2 gun once nokia 808 aldım bana onerebileceğınız programlr varmı yararlanabılecegım telefon ıcn ıyı olcak seler yardımcı olursanız sevınırım

u_cosar

u_cosar

Üye
Music en iyi uygulama

hımıd

Üye
kameranın kendi özelliği vardır belki bilmiyorum ama panorama adlı programı öneririm panoramik çekimler için

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
hackli ise dal buraya Telefonun dünyası değişsin telefon telefon olduğunu anlasın :) Sende yeni cihaz almış hissini tekrar yaşa :)

Uygulamalarda noss_bar etiketi varsa hiç düşünme indir kur

MaxiPDA Türkçe Uygulamalar

zagorhuso

Üye
    Konu Sahibi
hackli dil kardeşim :) kamerası mukemmel zaten ama farkLı seler olsa telfondan zevk almak icin en basiti guzel bi oyun bile warsa olabilır

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
farklı şeyler için hack yapman gerek kötü birşey değil bir pro kuyorsun yamaları var etkinleştiriyorsun bu yamalar nokia symbian içindeki uygulamları yüklerken sertifkaları denetleyen sistemi devre dışı bırakıyor sertifkiasız uygulama kurulabiliyoruz. ayarlardan fabrika ayarlarına alsan bile hack silinir sıfır tel. çekinecek bir durum yok. basit.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Hack sonrasında yükleyebileceğin programlar sayesinde cihazına ekrandan sensörlere kadar birçok kısayol ve ekstra özellik ekleyebilirsin.

zagorhuso

Üye
    Konu Sahibi
tesekurler arkadaşlar denicem

SilentOne

SilentOne

Üye
dzmusic timeoff x-plorer sound hold eğer symbiana geldiyse bilmiyorum dropbox

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...