Alınık Nokia 808 Pureview - Acil

Sponsorlu Bağlantılar

eminerdemir

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 808 Pureview - Acil
Bu telefonu arıyorum, satmak isteyen varsa wpden ulaşabilir.

05537237930

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

Hasand.

Hasand.

Üye
Vay be 7 yil magduru olanina 1300tl isteniyor ne hale dogru gidiyoruz hic unutmam 2021 de face antika grubunda 150ye cami kirik biri atmisti hemen uctu hatta saticiya fazla para da teklif ettim ama coktan kargolamis illa calismayan copu de olsa düşecek
Mesaj birleştirildi:

Bir n97 n96 ve 808 dusmedi elime o kadar da alan biriyim hatta yillar once sattigim bu forumda tema mod yaptığım cihazida tekrardan aldim onu da toplamam sart artik🤣 aslinda forumda ilgi olsa yeniledigim cihazlarin hikayesini resmini video cekipde atarim amacimda primde degil hastalik bizdeki

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
100 liradan fazla etmeyecek telefonlara saçma sapan fiyatlar istiyorlar. Ben N8 i 150 liraya almıştım. Bende n serisi telefon bakıyorum ama bulamıyorum. N73 işe yaramaz hafıza kartı olmadıktan sonra.

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve MAERKEK
Hasand.

Hasand.

Üye
100 liradan fazla etmeyecek telefonlara saçma sapan fiyatlar istiyorlar. Ben N8 i 150 liraya almıştım. Bende n serisi telefon bakıyorum ama bulamıyorum. N73 işe yaramaz hafıza kartı olmadıktan sonra.
100e gercekten bulursan bana yaz 808 icin durumu umrumda bile degil pert arzalı 7 yil fark etmez

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
100e gercekten bulursan bana yaz 808 icin durumu umrumda bile degil pert arzalı 7 yil fark etmez
Bozuk telefonu ne yapıcan? 808 bana göre çok boş bir telefon. O kameraya gidip symbian os yüklemek. N8 daha iyi

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: cyborg78 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İkisinimde kullanıyorum , kullandım.

N8 odaklaması çok başarılı gayet güzel çekimler yapar fakat bu Pureview 8 mp modu N8 12mp 'ine göre ( aslında ir çok üreticin kamerasına göre) daha fazla detaylı kayıt yapar. Fotoğrafı yaklaştırınca kalite bozukluğu yaşatmaz.

38 mp ise apayrı bir olaydır. Uzağı yakın eder.

Video açısından da 1080p 30 fps in yeri ayrıdır. Gece düğün çekimi yaptım ön ve arka planı derinlik efektiyle ayırıyoru

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Sahibinden.comda 500 TL'ye var. Birde adama pazarlık edin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İkisinimde kullanıyorum , kullandım.

N8 odaklaması çok başarılı gayet güzel çekimler yapar fakat bu Pureview 8 mp modu N8 12mp 'ine göre ( aslında ir çok üreticin kamerasına göre) daha fazla detaylı kayıt yapar. Fotoğrafı yaklaştırınca kalite bozukluğu yaşatmaz.

38 mp ise apayrı bir olaydır. Uzağı yakın eder.

Video açısından da 1080p 30 fps in yeri ayrıdır. Gece düğün çekimi yaptım ön ve arka planı derinlik efektiyle ayırıyoru
n8 de o kırmızı odak ışığından dolayı rahat odaklatıyordur muhtemelen. n8 de ked flash yok. yanı el feneri olarak filanda kullanamıyorsun bu yüzdende odak ledi koymuşlar o cihaza. n8 720p çekmiyor mu? symbianda tek 1080p çeken 808 diye biliyorum. onun için özel çip vs kullandılar diye biliyorum

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
n8 ile 808 arasında uçurum var. söz konusu kamera olacaksa kesinlikle 808
Bir ara niyetine girdim 808 almak için sonra vaz geçtim. Yurt dışında 100 200 dolara satılan telefona burada 3 4 milyar para istiyorlar. O kadar para verip ne yapıcam. Sırf kamerası iyi diye 10 senelik bir telefona o para verilmez. Ne uygulama ne de oyun desteği var. Uzun yıllar nokia telefonlar kullandım ve bugun symbian 3 telefon alırsam onu da nostalji olsun diye alırım. Asla hat takıp kullanmam.

• Beğen
cyborg78

cyborg78

Üye
MAIN CAMERA 12 MP, 1/1.83", AF
Carl Zeiss optics, Xenon flash, ND filter
720p@25fps, 720p@30fps (via SW update)
N8 - 720 MP :)

yalnız N8'de kamerada iyi yönü ayar yapmadan ışık dengesi falan kendi ayarlıyordu , sana kalan deklanşöre basmak :)
808 zi sorma, hala çözemediğim ayarlar var çekerken, ya çok aydınlık çıkar, ya karanlık o yönden fena :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bir ara niyetine girdim 808 almak için sonra vaz geçtim. Yurt dışında 100 200 dolara satılan telefona burada 3 4 milyar para istiyorlar. O kadar para verip ne yapıcam. Sırf kamerası iyi diye 10 senelik bir telefona o para verilmez. Ne uygulama ne de oyun desteği var. Uzun yıllar nokia telefonlar kullandım ve bugun symbian 3 telefon alırsam onu da nostalji olsun diye alırım. Asla hat takıp kullanmam.
özellikle timelapse vs için 808 aldım. n8 vs de bu tarz şeyler yapamazsın. hat konusuna gelecek olursa 10 yıllık telefonu bırak şurada çoğu güncel android cihazda sorun yaşıyorken bu telefonlardan birşey beklenmez zaten. foto video vsde alıyorum yanıma yoksa pek kullanmıyorum.ekran küçük falan şu dönemde kullanmak zor.

MAIN CAMERA 12 MP, 1/1.83", AF
Carl Zeiss optics, Xenon flash, ND filter
720p@25fps, 720p@30fps (via SW update)
N8 - 720 MP :)

yalnız N8'de kamerada iyi yönü ayar yapmadan ışık dengesi falan kendi ayarlıyordu , sana kalan deklanşöre basmak :)
808 zi sorma, hala çözemediğim ayarlar var çekerken, ya çok aydınlık çıkar, ya karanlık o yönden fena :)
doğru hatırlıyormuşum symbianda sadece 808 de 1080p video var. 808 ayarları gayet basit ve kullanışlı. fp2 ile çok daha güzel ve verimli hale geldi. ara ara hata vs oluyor fakat yinede kamera arayüzü şu ana kadar sevdiim en güzel uygulamadır.

bazen bazı sahnelerde müdahale gerektiriyor fakat yinede iş görür ve ideal arayüzü ve kamerası var
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve cyborg78
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
özellikle timelapse vs için 808 aldım. n8 vs de bu tarz şeyler yapamazsın. hat konusuna gelecek olursa 10 yıllık telefonu bırak şurada çoğu güncel android cihazda sorun yaşıyorken bu telefonlardan birşey beklenmez zaten. foto video vsde alıyorum yanıma yoksa pek kullanmıyorum.ekran küçük falan şu dönemde kullanmak zor.

doğru hatırlıyormuşum symbianda sadece 808 de 1080p video var. 808 ayarları gayet basit ve kullanışlı. fp2 ile çok daha güzel ve verimli hale geldi. ara ara hata vs oluyor fakat yinede kamera arayüzü şu ana kadar sevdiim en güzel uygulamadır.

bazen bazı sahnelerde müdahale gerektiriyor fakat yinede iş görür ve ideal arayüzü ve kamerası var
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
N8 i sadece oyun oynamak icin kullanıyordum bozulana kadar. Onun dışında hiçbir işime yaramıyordu. Nokia nın en büyük hatası 808 gibi bir telefona symbian kurmaktı.

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
Bozuk telefonu ne yapıcan? 808 bana göre çok boş bir telefon. O kameraya gidip symbian os yüklemek. N8 daha iyi
ben bozuk saglam hurda fark etmeksizin aliyorum o dedigim cihazi bulsam harbiden alirim mesela halen daha bende bu nokia n8
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Mesaj birleştirildi:

Sahibinden.comda 500 TL'ye var. Birde adama pazarlık edin
Nokia 808 mi

Ekli dosyalar

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
500 liraya aldım 808 kamerası evet bazen anlaşamıyor olsan da yine mükemmel . Kendi ayarlarını kullanmıyorum hiç düzeltme yapmıyor gibi yapaylık yok neyse onu gösteriyor .

Bugün çok paraya alınan o malum telefonların kamerasıyla yarışıyor.

2012 model aynasız sony rx100 kamera 2750 - 5000 civarına bulunuyor. Sadece kamera işini yapıyor .

Aslında bu 808'e mercek takacaksın o zaman pro kameran olur.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve cyborg78
Hasand.

Hasand.

Üye
500 liraya aldım 808 kamerası evet bazen anlaşamıyor olsan da yine mükemmel . Kendi ayarlarını kullanmıyorum hiç düzeltme yapmıyor gibi yapaylık yok neyse onu gösteriyor .

Bugün çok paraya alınan o malum telefonların kamerasıyla yarışıyor.

2012 model aynasız sony rx100 kamera 2750 - 5000 civarına bulunuyor. Sadece kamera işini yapıyor .

Aslında bu 808'e mercek takacaksın o zaman pro kameran olur.

O dedigini Endonezyalilar yapiyor hatta n8 e bile mercek takiyorlar

• Beğen