nokia 7610 format, kilit kodunu bilmiyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

ozge0293

Üye
    Konu Sahibi
nokia 7610 format, kilit kodunu bilmiyorum?
Arkadaşlar fabrika ayarlarına geri dönmek istiyorum teli babama vericem içindeki herşey silinsin istiyorum . Ama orjinal ayarlara geri dön dediğimde kilit kodu diyor. da o ne bilmiyorum? mmc kart kodu mu ? onu nereden değiştireblirim?

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
buyur kardes bu kodları gır hangısı uyarsa artık *#7370#-------*#7780# kolay gelsın

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
buyur kardes bu kodları gır hangısı uyarsa artık *#7370#-------*#7780# kolay gelsın

Bu kodlarıda girince güvenlik kodu ister ya güvenlik kodunu bilmen gerek yada 12345 veya 00000 tuşlarıni dene olmazsa tel kapalı iken *3arama tuşu ve açma kapama tuşlarına elini basılı tut tel açılıp telin ekranında formatting yazısı çıkana kadar bekle...

ozge0293

Üye
    Konu Sahibi
tşşkrler arkadaşlar yaptım. yalnz şmdi daha büyük bi sorunum var. rehberim gitti :S o kdr tel. nosu gitti:S geri almam mümkün mü? yada vodafone u arasam fln yardımcı olurlar mı ?

b_boy_umut

Üye
ben yaptım olmuo yıldız 3 arma tusu acma tusu olmuoo yardım edın

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
tşşkrler arkadaşlar yaptım. yalnz şmdi daha büyük bi sorunum var. rehberim gitti :S o kdr tel. nosu gitti:S geri almam mümkün mü? yada vodafone u arasam fln yardımcı olurlar mı ?

Daha geri getiremezsin giden gitmiştir zaten rehbere gir seçenekler sim kartvizitleri ne bir bak..

--------------- Ekleme ---------------

ben yaptım olmuo yıldız 3 arma tusu acma tusu olmuoo yardım edın

telin ne oluyordur ama sen yapamazsındir.

piscom_77

Üye
N73 TEDE OLMUYO BU *3 MUHABBETİ: s

jabi_mc_onur17

Üye
güvenlik dodumu bilmiyorum nasıl kırcam güvenlik kodunu

katil kral

Üye
yıldız tuşu arama tuşu 3 tuşu ve acma kapama tuşlarına bir anda bas 5 saniye öle bekle veya 7 saniye felan işte (katiller kralı)

üsame

Üye
güzel paylaşım teşekkürler kardeş oldu benim telim de

katil kral

Üye
yıldız üc arama tuşu ve kapatma tuşlarına 5sniye basılı tutacn

sssmmms

Üye
arkadlar ben güvenlik kodumu unuttum şimdide format atamıorum *3 aramatuşu .açma kapama tuşu bunuda yapamadım birtürlü hepsine birden basamıorum yada ben yanlş yapıorm

selahattin t

Üye
evet güvenlik codu bilmeyenler icin ? arık son
kilit kodu kırma 4 yöntem var ( nokia samsung siemens )
1 master code DCT 3-4 5-6
2 unutuğunuz güvenlik codu cepte görüntüleme
3 pc suite yükleyip PC de kırma ....
4 bütün cep ler icin oda meslek sırı kalsın ......
güvenlik codu formatla silinmez vea standart 12345 olmaz
bunu aldanmayın .......... arkadaşlar eğer bu sorun varsa sizde bana mail atın
yardımcı olurum ......n

hk_1990

Üye
format atıncada güvenlik kodu eksi şifreye dönmüyor ben çok denedım ama hiç birinde olmadı

leadercaglar

Üye
bak birader telefona format atmak istiyosan hafıza kartını sim kartını çıkar ve bataryayı telefona tak kapagıda sonra yanına birini çagır ve telefon kapalıyken parmaklarının birini yıldıza diğeri arama tusuna diyer elinide 3 tusuna arkadasında telefonu açmöa tusuna aynı anda ikinizde basılı tutuyosunuz formating yazisi cıkana kadar basılı tutun okey

placebo9090

Üye
Nokia xpress music 5700 güvenlik kodunu bilmiyorum *# 7730# felan yapınca olmuyor. * 3 yes tuşu nu denedim güvenlik kodu sıfırlanmadı. başka nasıl format atabilirim.yardımlarınızı istiyorum

bluehands33

Üye
Bu kodlarıda girince güvenlik kodu ister ya güvenlik kodunu bilmen gerek yada 12345 veya 00000 tuşlarıni dene olmazsa tel kapalı iken *3arama tuşu ve açma kapama tuşlarına elini basılı tut tel açılıp telin ekranında formatting yazısı çıkana kadar bekle...

eyvallah sağol

femtv

Üye
hard format at

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
forumda guvenlik kodu kirma programi var yukle calistir. Guvenlik kodu bulana kadar bekle okadar kasmayin kendinizi biraz arayin bulursunuz. Forumdan s60 uygulamalar-sistem araclarina gir-asalarda guvenlik kodunu buluyor diye bir konu acilmis ordan yukle.

femtv

Üye
format atsın kesin çözüm