Nokia 7230 Güvenlik Kodu, Format

Sponsorlu Bağlantılar

• 20 Eylül 2010
  • 34060 Okunma
  • 10 Cevap

1. 20 Eylül 2010 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

kardeşim 7230 cep telefonuna güvenlik kodu koymus ve bunu üst üste yanlıs girilmesiyle suanda ne yazarsakyazalım kabul etmiyor yani telefonu acamıyoruz acılırken güvenlik kodu soruyor ve kabul etmiyor
    bunun için hard format atmaya karar verdim fakat
    internette arastırmalarıma ragmen 2 farklı kod verilmiş ama 2side telefon acıkken kullanılabilir yani
    bn bunu nasıl yapabilirim eğer sadece güvenlik kodunu devre dışı bırakma durumu varsa oda olabilir
    cvplarınız için şimdiden tşkler

Yazan: ozzmynn

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 21 Eylül 2010 #2

celibar

celibar

eğer doğru kodu biliyorsanız telefonu 30 dk. falan güvenlik kodu istediği ekranda açık bırak.sonra doğru güvenlik kodunu gir.

DeV/AsA bunu beğendi.
  3. 21 Eylül 2010 #3

ozzmynn

ozzmynn
    tmm deneyeceğim tşk.ler

--------------- Ekleme ---------------

hocam cok teşekkür ederim açmayı başardım sonunda

4. 22 Ekim 2010 #4

doludereli_21

doludereli_21
    Merhabalar benim Nokıa 7230 cep telefonumun güvenlik kodunu degiştirdim ama şuan unuttum açamıyorum güvenlik kodunu bunu nasıl kıracaz yardımcı olurmusunuz

5. 19 Ekim 2011 #5

mağdurumda

mağdurumda
    bende şifremi unuttum açamıyorum bu nu denedinmi ve telefonun açıldımı lütfen bana bilgi ver

6. 23 Ekim 2011 #6

05394342430

05394342430
    Arkadaşlar 7230 var benim de sistemine virüs girmiş reset atıyordu arada bir ve de güvenlik kodu orjinal 12345 olduğu halde kabul etmiyordu bi kere öylesine denedim kabul etti :) telefona tuş kilit kodu koymuştum 10 dakika sonra kabul etmemeye başladı 1 saat kapalı tuttum sonra denedim yaptım ama fazla denediğiniz zaman telefon kitliyo şimdi kod falan kullanmıyorum sürüm güncelledim düzeldi ama kilit kodunu unutana çözüm teknik servis ben kodu orjinal de kullanmayı tavsiye ederim unutma derdi yok

7. 9 Ağustos 2012 #7

MhmtSC

MhmtSC
    Abilerim telefon modelim Nokia 7230 ben buna güvenlik kodu koydum fakat kardeşim bu kodu bir çok sefer yanlış girip iptal ettirmiş.Siz yukarda 30 dk güvenlik kodunda açık bırakın demişsiniz fakat benim telefonda güvenlik kodu ancak 2,3 saniye açık duruyor(tuşlar kilitli olduğun için kapanıyor) Peki şimdi benim ne yapmam gerekir ?

8. 18 Ocak 2013 #8

hinarrr

hinarrr
    bn 7230 kullanyrm güvenlik kodu nasıl kırılıo yardım eder misiniz

9. 1 Mart 2013 #9

reybost

reybost
    arkadaşlar benim telefonumda hafıza kartına yada galeriye ulaşamıyorum soft format attım ama işe yaramadı hard format atmayı deniyorum *3 yes power tuşlarıyla ama format ekranına gelmiyo. nasıl hard format atabilirim?

10. 22 Şubat 2019 #11

Misafir - 873469

Misafir - 873469
    Kardeşler ben güvenlik kodunu biliyorum ama yanlış diyor.ne yapmalıyım.

Mobil cihaz ile gönderdi
    MAERKEK bunu beğendi.
  11. 24 Şubat 2019 #11

MAERKEK

MAERKEK
    Bb5 servis programıyla bakabilirsin.
    Kusura bakmayın geç görüyorum. Telefonunuzun tuş takımını açabiliyorsanız bilgisayara Bb5 programını yüklemek ve USB ile bağlamak ve service tool kısmında read kısmına tıklamak . Telefon ovi sutie modunda olsun.
    ---
    Eğer yanlış diyorsa yapabileceğiniz tek olay telefonu sıfırlamak . Dosyalarınız silinebilir bunun için phoneix yüklemenizi gerekiyor. PhoenixServiceSoftware2012.24.000.48366Cracked.zip .
    ---
    Öncelikle Phoneix programını yükleyin. Daha sonra ovi suite varsa kapatın . Telefonu direkt bilgisayara bağlayın . Bağlandıktan sonra Phoneix programını başlatın . Ortada çıkan bağlantı listesinden telefonunuzu seçin ve sol üstteki menüden scan product işlemini yapın. Bekleyin en son flash kısmına girin ve en aşağıda bulunan firmware reset kısmına tıklayın telefonu sıfırlayın

Mobil cihaz ile gönderdi
    Buğra bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/08/2019 - 16:25