Nokia 5130c-2 Güvenlik kodu sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

justclaws

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5130c-2 Güvenlik kodu sorunu.
Arkadaşlar nokia s40 5130 c-2 model telefonum var. Güvenlik kodunu kabul etmiyor ve telefonu açamıyorum. Bunun için araştırma yaptım ve ımei kodunu denedim kabul etmedi. Programla yapmaya çalıştım ancak güvenlik kodu olduğundan telefon usb ye bağlanmıyor. Güvenlik kodunu açıp pc suite, veri depolama vs seçmem gerekli. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı? Nasıl kaldırırım bu kodu?

15097

15097

Üye
0000 falan denedin mi :hmmm

justclaws

Üye
    Konu Sahibi
yok olmuyo. çare yok sanırsam yarın 10tl ye kırdırmaya goturcem de ne kadar yararlı olur bilmem. kod kırılsa da acılsa bile kodu kaldırmak ıcın tekrar kodu girmek lazım. ayrıca o kodla telefon fabrika ayarına falan donuyo, neyse bakalım.

15097

15097

Üye
yok olmuyo. çare yok sanırsam yarın 10tl ye kırdırmaya goturcem de ne kadar yararlı olur bilmem. kod kırılsa da acılsa bile kodu kaldırmak ıcın tekrar kodu girmek lazım. ayrıca o kodla telefon fabrika ayarına falan donuyo, neyse bakalım.
:oke:

- - - Eklendi - - -

:oke:

mumumum

Üye
358293034019744 imeil nolu cep telefonumun güvenlik kodunu kırmak için ne yapılır?

Üst Alt