Karşılaştırma Nokia 701 ve Lumıa 625 takası

Sponsorlu Bağlantılar

mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701 ve Lumıa 625 takası
Arkadaşlar 701ile lumıa 625i takasa girebilirim lumıanın sahibi arkadaş üzerine 300 lira para istiyor sizce bu farkı eder mi ve bu parayı verip takasa girsem ikisinin arasında önemli bir fark var mı ?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
625 yerine 525 daha mantikli

mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
    Konu Sahibi
bir site üzerinden bakıyoruz şuan onun sahibiyle takas edebilirim başka bulamadım

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
625 ten beklentin neler?

mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
    Konu Sahibi
öyle çok üst seviye bir telefon kullanıcısı değilim şuan 701 bile işimi görüyo ama sadece bir yenilik istiyorum birde 701in kamerasında odaklama yok o yüzden değiştirmek istiyorum

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
öyle çok üst seviye bir telefon kullanıcısı değilim şuan 701 bile işimi görüyo ama sadece bir yenilik istiyorum birde 701in kamerasında odaklama yok o yüzden değiştirmek istiyorum
O zaman 625 sizi fazlasiyla memnun eder

Invoke

Invoke

Üye
300 çok mu acaba?

mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Invoke

Invoke

Üye
her wp cihaza var 8.1

• Beğen
mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
    Konu Sahibi
telefondan bi android beklentim yok ama bir symbianda olmasın istiyorum işimi görür demi cihaz

Invoke

Invoke

Üye
Düşük seviye androiddense düşük seviye wp'u tercih ederim ben. Hatta bazı wpleri de çoğu androide cihaza tercih ederim. :D Yalnız 625 512mb olması lazım, bence almışken 1gb rami olan cihazlara bakın.

• Beğen
mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
    Konu Sahibi
aslında benim aklıma direk orası takıldı 701 de bile 512 ram var bu cihazdada bu ramle cihazda sıkıntı olur mu

Invoke

Invoke

Üye
aslında benim aklıma direk orası takıldı 701 de bile 512 ram var bu cihazdada bu ramle cihazda sıkıntı olur mu

Normal kullanımda sorun değil ama bazı oyunlar hatta yeni çıkan çoğu oyun (benim gördüğüm) min 1gb ram istiyor.

mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
    Konu Sahibi
oyun düşkünlüğüm yok öyle çok sorun olmaz benim için benim aklım vereceğim 300 lirada kaldı :)

Invoke

Invoke

Üye
701 kaç para ediyor, cihazlar ne seviyede temiz bilmiyorum ben. :D ama 300 çok duruyor.

mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
    Konu Sahibi
701e telefoncu 225 lira verdi elden 275 e falan gider diye düşünüyorum :) diğer cihaz kutulu garantili oda 525 lira istiyor

Invoke

Invoke

Üye
Olabilir, gibi. :D 525'e baktınız mı? Daha küçük cihaz ama ram daha fazla 500 lira sıfırı. 625 sıfırı 700- civarı olsa gerek. 1320 var bir de 1000 lira. 630 ve 635 diye iki model gelecek onlar da 525-625 fiyat aralığında olur tahminen.

mustafa_akarsu

mustafa_akarsu

Üye
    Konu Sahibi
bütün cihazlara bakıyorum aslında şuan en uygun bu geldi gibi

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Senin ustune 300 alman lazım

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen

Üst Alt