Nokia 700 wifi sınırlı bağlantı

• 18 Ağustos 2014
  • 2974 Okunma
  • 7 Cevap

1. Arkadaşlar bu konuyla ilgili daha oncede konu açılmış ama çözüm bulamadm. Nokia 700 telefonum evde tplink modemli ttnet intrnt var. Oncedn telefonla sıkntısz baglanyordum 1.2 gundur baglan dedigimde baglanyor snra sınırlı baglantı diyor. Wifi adresni sildm baştan bağlandm yine olmadı. Başka telefnlar baglanyor sorun yok bir bende oluyor. Telimde evols cw bulunmaktadr.
    ---
    yok mudur bir bilen

Mobil cihaz ile gönderdi
  2. tekrar wifi noktasını sil telefonu kapat aç bağlanmayı dene bakalım

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Denediğimde cevap yazcam. Wifi noktasni bir kac kez sil yeniden giriş yaptım ama o esnada telefn aç kapa yapmadm o şekil deneym

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. modem ayarlarını bilgisayarından sıfırla ilk günkü haline getir, sorun telefon kaynaklı değil modem kaynaklı, aynı problem bendede var iki farklı modemden deneyince çözdüm olayı, telefonun bağlantı ayarlarında değilde sınırlı bağlantı sağlayan modemde sıkıntı varmış, ayarları kontrol ederken ev ağı olarak ayarlaman bağlantı açığını biraz kapatabilir, dene, olmazsa çözüm aramaya devam :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. hepsini denedim olmadı

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Ağı sil yeniden bağlanırken
    Seçilen ağ ayarların alınması için kolay ayarlama destekliyor yapılandırsın mı? sorusuna Hayır de

iPhone ile gönderdi
  7. Onu sormuyor dostum

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. wifi bölümüne gir oradaki ayarlara gir gelişmiş güc tasarrufunu iptal et sorun hallolur

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
15/10/2018 - 21:02