Öneri Nokia 700 wifi sınırlı bağlantı

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700 wifi sınırlı bağlantı
Arkadaşlar bu konuyla ilgili daha oncede konu açılmış ama çözüm bulamadm. Nokia 700 telefonum evde tplink modemli ttnet intrnt var. Oncedn telefonla sıkntısz baglanyordum 1.2 gundur baglan dedigimde baglanyor snra sınırlı baglantı diyor. Wifi adresni sildm baştan bağlandm yine olmadı. Başka telefnlar baglanyor sorun yok bir bende oluyor. Telimde evols cw bulunmaktadr.yok mudur bir bilen

asigsasi

asigsasi

Üye
tekrar wifi noktasını sil telefonu kapat aç bağlanmayı dene bakalım

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
tekrar wifi noktasını sil telefonu kapat aç bağlanmayı dene bakalım
Denediğimde cevap yazcam. Wifi noktasni bir kac kez sil yeniden giriş yaptım ama o esnada telefn aç kapa yapmadm o şekil deneym

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
Denediğimde cevap yazcam. Wifi noktasni bir kac kez sil yeniden giriş yaptım ama o esnada telefn aç kapa yapmadm o şekil deneym
modem ayarlarını bilgisayarından sıfırla ilk günkü haline getir, sorun telefon kaynaklı değil modem kaynaklı, aynı problem bendede var iki farklı modemden deneyince çözdüm olayı, telefonun bağlantı ayarlarında değilde sınırlı bağlantı sağlayan modemde sıkıntı varmış, ayarları kontrol ederken ev ağı olarak ayarlaman bağlantı açığını biraz kapatabilir, dene, olmazsa çözüm aramaya devam :)

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
hepsini denedim olmadı

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Ağı sil yeniden bağlanırken
Seçilen ağ ayarların alınması için kolay ayarlama destekliyor yapılandırsın mı? sorusuna Hayır de

erox200107

erox200107

Üye
wifi bölümüne gir oradaki ayarlara gir gelişmiş güc tasarrufunu iptal et sorun hallolur

Üst Alt