Nokia 700 tuşlu telefon için oyun önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

CareMela

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700 tuşlu telefon için oyun önerisi
Merhaba arkadaşlar elimde nokia 700 tuşlu telefon var içerisinde sadece yılan oyunu var buna yükleyebileceğim oyun var mıdır ? varsa önerilerinizi bekliyorum ekran boyut vs bilgim yok

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Telefonun symbian tabanlı bir cihaz öncelikle en güncel yazılımını yükle.

Ardından telefonu hackle .

Ekrn çözünürlüğü 360*640 jar/jad/ sis/sisx uzantılı oyunları yükleyebilirsin.

Symbian için olan hd oyunları da açar. SISTORE yükle çoğu oyun ve uygulama orada var

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

CareMela

Üye
    Konu Sahibi

Symbian için olan hd oyunları da açar. SISTORE yükle çoğu oyun ve uygulama orada var
Bi deniyim hocam dediklerinizi teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

CareMela

Üye
    Konu Sahibi

Hocam tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakma. ben pek anlamıyorum bu symbian işlerinden askere gidicem o yüzden 2 3 oyun yüklemek istedim jar uzantılı olanları indirdim ama aygıt bunu desteklemiyor tarzında yazılar cıktı formatını değiştirip deniyim dedim ama formatını nasıl değiştiriceğimi bulamadım. direk hackleme işlemi yapmadan yüklemem mümkün olan oyunlar varsa söyler misiniz ?

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
bedelli mi normal mi 6 ay vs 12 ay
Mesaj birleştirildi:

Hocam tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakma. ben pek anlamıyorum bu symbian işlerinden askere gidicem o yüzden 2 3 oyun yüklemek istedim jar uzantılı olanları indirdim ama aygıt bunu desteklemiyor tarzında yazılar cıktı formatını değiştirip deniyim dedim ama formatını nasıl değiştiriceğimi bulamadım. direk hackleme işlemi yapmadan yüklemem mümkün olan oyunlar varsa söyler misiniz ?

bi de telefonun tarihini 2012 , 2011 yap ki süresi geçmiş sertifika hatası alma

• Beğen
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Arkadaşın Nokia 700u çakma olabilir. Gerçek olsa jar dosyası açardı. Ve ayrıca orijinal 700de yılan oyunu yok.