nokia 6700s çalışan saatli tema arıyorum!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mhs77

Üye
    Konu Sahibi
nokia 6700s çalışan saatli tema arıyorum!!!!
Arkadaşlar telefonun duvar kağıdında çalışacak saatli tema arıyorum ama bir türlü bulamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Bazı animasyonlu temaları yüklediğimde de animasyon çalışmıyor.6300 eski modellerde bile temalar çalışıyor ama neden bu telefonlarda çalışmıyor.

yselamet

yselamet

Üye
aimator 4 kur kayar kapak ayarları/ kapak kapandığında tuşları kitle yi iptal et vede temadan güç tasarrufu yok seç

mhs77

Üye
    Konu Sahibi
aimator 4 kur kayar kapak ayarları/ kapak kapandığında tuşları kitle yi iptal et vede temadan güç tasarrufu yok seç
dostum bunları yaptım ancak yine olmadı.benim istediğim animasyon değil yani süs olarak saat istemiyorum.çalışmayan süs olarak konulmuş animasyonlu saati ben ne yapayımki!!!bende 6300 vardı nth uzantılı bi sürü saatli temalar vardı ve duvar kağıdında güncel saat çalışıyordu.bu 6700s hiç bir şey anlamadım.bi sürü siteden sis veya sisx uzantılı değişik animasyonlu saat temaları deniyorum temalar sadece animasyonlu süs çıkıyor yani saatler çalışmıyor.Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

yselamet

yselamet

Üye
duvar kağıdı olarak görmedim sadece ekran koruyucu var flaş

mhs77

Üye
    Konu Sahibi
bu sitede kimsenin hiçmi hiç fikri yok!!! anlaşılan bu siteden de hayır yok

dusti

dusti

Üye
inanın ben de aryorum c5.00 için çok önemli

mhs77

Üye
    Konu Sahibi
inanın ben de aryorum c5.00 için çok önemli
saatli diye tema koyuyorlar ancak saatler süsten başka hiç bir işe yaramıyor.çözümü yoksa en azından birileri yazı yazar yok diye.kimseden ses seda yok.bende anlamadım gitti

zezzislik

Üye
s.a
kardeş valla bende çok aradım gerçek zamanlı bi tema ama sanırım bu tel bunu yapamıyor unuttular herhalde:D

ktepegoz

Üye
animasyonun çalışması için program atılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...