Yardım Nokia 6630 Webden Face Girerken Güvenli Bağlantı Kurulamıyor Diyo Acil Yardım !!!

Sponsorlu Bağlantılar

emrah674

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6630 Webden Face Girerken Güvenli Bağlantı Kurulamıyor Diyo Acil Yardım !!!
nokia 6630 telefonum var hattım vıdafone facebook paketim var face girerken sunuyla güvenli bağlantı kurulamıyor sertifika güvenli değil yinede devam edilsin mi diyodu devam deyince girebiliyodum facede naparsam yapayım bu sorun geliyodu ...dün sabah girdim yine aynıydı çıkış yaptım tekrar gircem bu sefer güvenli bağlantı kurulamıyor dedi ve şimdi aynı uyarıyı alıyorum telefonu formatladım ayarları yaptım m.facebook.com yazıyorum yine güvenli bağlantı kurulamıyor diyo bazı sitelerde hep böyle vodafone live a giriyo bazı sitelere giriyo lütfen yardım edin!!!!

akondd

akondd

Üye
saat ve tarihe dikkat et tam ayarlı olmadığında oluşabilecek bir sorun

• Beğen
Tepkiler: emrah674

emrah674

Üye
    Konu Sahibi
baktım hatta otomatik güncelle dedim saati yine aynı lütfen yardım edin

akondd

akondd

Üye
telefonun kendi tarayıcısından mı giriyosun

emrah674

Üye
    Konu Sahibi
evet

akondd

akondd

Üye
operayı yada uc browser dene sorun çözülecektir büyük ihtimalle

emrah674

Üye
    Konu Sahibi
onlarla girilmiyoki giriliyoda vodafoneda 350 mn face 20 mb internet var operadan girersem 350 mb face yerine 20 mb tan gidiyo

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Ayda eline 15 lira geçiyorsa pttcelle geç sınırsız interneti dakikası sms i var face paketi gibi saçmalıklarla uğraşmazsın özgürce girersin internete

• Beğen

emrah674

Üye
    Konu Sahibi
aslında çok iyide 12 tlye sınırsız net paketi var pttcelde ama her yerde çekmez diye almaya çekiniyorum.. bende n8 var onu kullancam aslında ama face paketim sınırlı olduğu için bu telefonda fazla mb harcamıyo aylık en fazla 120 mb yapıyorum n8 de 350mb + 20 mb en fazla 3 hafta gider

AtLantiS-1905

Üye
https olarak girmeyi dene Facebooka

• Beğen

emrah674

Üye
    Konu Sahibi
onuda denedim olmuyo güvenli bir bağlantı kurulamıyor diyo habireweb browseri değiştirme imkanım var mı güncelleme vs.

AtLantiS-1905

Üye
mağazadan opera indir

emrah674

Üye
    Konu Sahibi
bu telefonda mağaza uygulaması yokki :)) opera var zaten ama face paketinden gitmiyo

AtLantiS-1905

Üye
miniyse gitmez opera mobileyi dene

emrah674

Üye
    Konu Sahibi
vodafone live dan indirdim zatende girince gidiyo 350 mb tan gitmiyo 20 mb tan gidiyo oda en fazla 2 gün dayanır

AtLantiS-1905

Üye
haklısın

emrah674

Üye
    Konu Sahibi
biri bana yardım etsin lütfen bu telefonu kullanma amacım vodafonda sınırsız face paketi yok 350+20 mb bu telefonda yetiyo artıyo bile

Üst Alt