nokia 6630 format atılmasına rağmen uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eneesss

Üye
    Konu Sahibi
nokia 6630 format atılmasına rağmen uygulamalar
nokia 6630 format atılmasına rağmen uygulamalar silinmiyo... bu tam bi format deilmi acaba? sadece ayarlarımı düzeltiyo... telefon hafızasında ne varsa aynen duruyo:((( pc suitle yedeklemiştim.. oda sadece verileri.. yedeklemiş... işletim sisteminin hepsini yedekleyecek bi program varmı acaba... usp.. ve bluutooth la yapabileceğimiz?

__Midas__

__Midas__

Üye
sen karta format attıysan c deki program kısayolları ve program uzantıları kalmış olabilir *#7370# format için kullan.

eneesss

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by __Midas__@Oct 29 2005, 02:19 AM
sen karta format attıysan c deki program kısayolları ve program uzantıları kalmış olabilir *#7370# format için kullan.
[post=201348]Quoted post[/post]​
karta atmadım kardeş... hafıza kartını cıkartım.. bir yerde.. voltajın zarar verdiğini okumuştum.. dediğin gibi *#7370# ile format attım... telefon hafızasındaki yuklu uygulamalar kalıyo.. benim telefonumdamı sorun var.. ?

__Midas__

__Midas__

Üye
hafıza kartını formatlamassan içindeki bilgiler silinmez ve kartı kullanamassın .
hafıza yı güzelce bi formatla sonra telefonla beraber kart içinde iken tefona format at düzelecektir.

eneesss

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by __Midas__@Oct 29 2005, 02:34 AM
hafıza kartını formatlamassan içindeki bilgiler silinmez ve kartı kullanamassın .
hafıza yı güzelce bi formatla sonra telefonla beraber kart içinde iken tefona format at düzelecektir.
[post=201354]Quoted post[/post]​
kardeş dediklerini aynen yaptım... önce karta format attım.. sonra faprika ayarlarına döndüm.. sonrada *#7370# yaparak format attım... wep ayarları dahil.. yuklu uygulamalar.. hepsi duruyo... rehberdeki telefon numaraları bile silinmemiş:((( ben filemaneger programıyla... telefonun içinden bilmediğim şeyler sildim.. acaba ondanmı..?

__Midas__

__Midas__

Üye
ne sildiğine bağlı diyecem ama telefonun kendi hafızasından bişey silemessin seni hard format atmaya davet ediyorum ama sen genede sitedeki önemli bilgiler ve dökümanlar bölümünden format atmak ile ilgili yazıları dikkatli oku yanlış bişey yapmayalım.
ama tahminim hard formattan sonra sorunun çöülecektir.

eneesss

Üye
    Konu Sahibi
hard formatı ben atamam sanırım... burda iyi bi telefoncu tavsiye ettiler.. yarın ona gideceğim.. ama her bozulduğunda... telefoncuya gitmek zor gelir... bunu bi şekilde ghost layamazmıyız? yedeğini almamız mumkunmu?

__Midas__

__Midas__

Üye
nokia pc suite ile verilerini yedeklemen mümkün ama böyle problemler her zaman başına gelmez.
telefoncuya götürmen yerinde bir karar yanlış bir işlem sonunda makineyi kaybetmekte var.

eneesss

Üye
    Konu Sahibi
bugun cok guzel bir gun:))) inanmıyorum ama telefonu ilk aldığım hale getirmeyi başardım... midas kardeş.. diceksinki nasıl yptın o işi... artık huzur içinde uyuyabilirim:))) bende inanamıyorum ama önce fexplorer_english_113 adındaki.. file maneger dosyasını yukledim.. telefonun herşeyine girdim.. rem yazan diski silemiyodum... ama flash ta ne varsa sildim... fontlar bölümünde.. benim arapca yuklediğim fontlar vardı 6 tane.. sadece birisini silebildim... ne var ne yok sildim.. yeniden başlattım... telefon acılmadı:((( off dedim acaba daha betermi yaptım:((( contack vs read olamadı die hata veriyo sadece... tam o sırada wapcimor nikindeki arkadaşın ... 6600 için birine... sırasıyla... *+3+yes+telefonu acma tuşuna basılı tut dediğini okudum... denize düşen yılana sarılırmış.. ilkinde olmadı bi daha denedim... basılı tutup bekledim.. 20 sn sonra telefon acıldı.. hemde ilk aldığım gungu gibi.. pırıl pırıl... bu siteyi yapanlardan... hak teala razı olsun... herkese selam olsun....

ibonline

ibonline

Üye
iyi olmuş düzelmesine sevendim

angelus_34

angelus_34

Üye
valla iyi iş çıkarmışın hocam helal olsun !!! biraz zorlanmışın ama düzeldiyse sorun yok

:artı:

__Midas__

__Midas__

Üye
hocam sevindim teli kurtardığına.

eneesss

Üye
    Konu Sahibi
çok tşk ederim hepinize... .. yanlız bi şaşkınlık var şuan üstümde.. hoca olduğumu nerden anladınız.. herkez hocam demiş:))) ...Allaha emanet olun

metintekin

Üye
hocam :)
keşke fexplorer ile silmeseydin o dosyaları.Çok tehlikeli bişey çünkü.Ama eski haline döndüğüne sewindim

xalloo

Üye
arkadaşlar slm benim nokia 6630 telefonum var kendiliğinden kapanıp tekrar açılıyor *#7370# ile format attım ama düzelmedi *3yes ve açma düğmesine basılı tutarakta denedim yine fark eden bir şey olmadı başka yöntem var mı yardımcı olursanız sevinirim

Afşin Özkan

Üye
arkadaşım nasıl yaptın onu ya kac saattir ugrasıyorum yapamadım bben ..:((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt