nokia 6630 da -ş-i-ç-ö-ğ-ı harfleri dil seceneği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eneesss

Üye
    Konu Sahibi
nokia 6630 da -ş-i-ç-ö-ğ-ı harfleri dil seceneği
nokia 6630 da -ş-i-ç-ö-ğ-ı harfleri dil seceneği türkce olmasına rağmen sapıttı... arapca yazı programı yukledim ve sildim sabah kalktım.. telefon kendinden geçmiş... bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirlermi... türkçe dil yapamasını nerden bulabilirim... sevgilerle...

ibonline

ibonline

Üye
enes telin hafıza karrının cıkar birde böyle dene eğer karekterlerde düzelme varsa ilgili dizini bul tümden sil yok halen aynı ise üzgünüm formattan başka caresi yok

akrepkral

akrepkral

Üye
ya sorma ben onu yükledim telefon hafızasına format çektim formatta çekemiyor çekse bile bir şey silinmiyor sen şunu yap hafıza kartını çıkar telefona hardformat çek ben öyle yapım düzeldi o programdan benimde dilim yanmıştı kolay gelsin

eneesss

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by akrepkral@Oct 29 2005, 06:06 PM
ya sorma ben onu yükledim telefon hafızasına format çektim formatta çekemiyor çekse bile bir şey silinmiyor sen şunu yap hafıza kartını çıkar telefona hardformat çek ben öyle yapım düzeldi o programdan benimde dilim yanmıştı kolay gelsin
[post=201639]Quoted post[/post]​
saol kardeş... hard format dediğimiz olay.... * + 3 + yes + telefonu açma tuşlarına sırasıyla basıp.. basılı tutmakmı acaba? ben bu şekilde yaptım ve telefonumu ilk aldığım şekline cevirdi... herşey duzgun şimdi.. başka bi püf noktası varmı bunların... Allaha emanet olun

akrepkral

akrepkral

Üye
yok eğer düzeldiyse tamamdır yaptığın işlem zaten hardformattır böyle düzelmeyecek sorunlar formatla düzelir başka bir sorun olursada ona göre çözüm öneririz........sende ALLAH a emanet ol..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt