Nokia 6303i Kendi Pc Modemimle Cepten Nete Girme Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

fenercag

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6303i Kendi Pc Modemimle Cepten Nete Girme Yardım
Merhaba arkadaşlar.

Arkadaşlar aradım fakat bir türlü bulamadım pc deki modemimle nokia 6303i cep telefonumdan nasıl internete girebilirim detaylı anlatabilirmisiniz.

Pcdeki modemimi kullanarak nokia 6303i den nete girmek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

ibocan06

ibocan06

Üye
hiç öyle birşey duymadım. Ama cebindeki interneti bilgisayardan kullanabilirsin. Yani bilgisayardan internete telefon aracılığıyla girersin. tabi internet beleşse.

PRoPHeT

PRoPHeT

Üye
Bende Zamanında Aradım Ama Bulamadım. Bazıları Bluetooth İle Giriyor

mert41994

mert41994

Üye
Dostum yok öyle birşey birileri uydurdu onları. Wi-fi olmadan şu an hiçbir telefon şebeke dışı internete bağlanamaz.

aLp!!

aLp!!

Üye
Mert gerekli cevabı vermiş.. :)

Dumbledore

Dumbledore

Üye
İnternet paketin varsa bazı programlar vasıtasıyla bilgisayarını cep telefonun internet paketi sayesinde internete bağlayabilirsin.

sarilacivert34

Üye
bluetoot'unuz varsa onun sayesinde de bağlanabilirsiniz tabiki internet paketiniz varsa daha detaylı yardımcı olmamı isterseniz resimli anlatım yapabilirim saygılar

mert41994

mert41994

Üye
Telefonunuzu Adsl olarak kullanmanız için Ovi Suite'e ihtiyacınız var. Programı pc'e kurun ve telefonunuzu bağlayın. (Bluetooth veya Veri kablosu ile veri kablosu öneririm) telefonunuzdan wap ayarları doğru yapılı olmalı, pc'nizden de şebekenizi seçin. Seçenekler'den "internete baglan" seçeneğini seçtikten sonra internet bağlantınız gerçekleşir.
Ancak hızlı bir internet beklemeyin. Telefonda 3G olmadığı için Edge teknolojisi 32 kb'e kadar destek vermektedir. Buda sayfa açmaya çalışırken ağırlıktan sinirinizin bozulması için yeterlidir.

Heroata

Heroata

Üye
Off wifi gerekli aynı telefonu kullanıyorum kaç yıldır arıyorum yok yani ay :D