Nokia 6300 Msn Bağlantı Ayarları (%100 Çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

sero_22

Üye
o proğramı bizede ulştırsan bi kardeş

unya54

Üye
kardeş allah senden razı olsun oldu valla thanks

aLLbiNo

aLLbiNo

Üye
saoL

fatalmyth

Üye
aradan nerdeyse 10 ay geçmiş arkadaşlar bu ayarları yaptım ama bu seferde paket veri yok diyor :S hala konuyla ilgilenen arkadaşlar varsa ilgilenebilirmi birisi acaba ?

asi3535

asi3535

Üye
oncelıkle sunu soleyım rkadasım msterı servısı acmadan sen nasıl gırersın mılletı kandırma ayarlar doru lsa bıle netın acık olması lazım

osman4212

Üye
teşekkürler artık benim de telefonumda msn var açamıyordum çok tşk ederim :D:D:d

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
en iyisi turkcell liler için MSN yazın 7777 ye gönderin turkcell diokı msn ayarları ıcın ucretsız olarak bu mesajı EVET diye cewapla diyo o zaman oluyo sıze tawsie:D

eyeshot

Üye
Allah Razı Olsun Saol Kardeşim

joseptik

Üye
aga vallahi dediklerini aynen yazdim fakat olmadi yhaa ! internete girmeyi deniom ama hala paket veri bağlantisi yok die yazı gelio !

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
bnım dedıımı yapınn

karakartal3307

karakartal3307

Üye
arkadaşım bende 6300 var paket veri bağlanısı yok diyor neden acaba? bi bilgin varmı?yada nasıl düzelteceğim

taner49

Üye
ucretli mi arkadaşlar

cashflow123

Üye
HİİİİİİİÇ GEREK YOK ÜCRETSİZ MSN yaz 2222 gönder gelen ayarları 1234 yazarak kaydet :D bu kadar

mertcan_60

Üye
eyvallah hacı işime yaradı

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
saol emeğine sağlık

serkan1789

Üye
ling vermemişler kardeşim

futbol123

futbol123

Üye
saolasın

serapp176

Üye
ya bende bunların hepsi yapılıda msn prodramımı sildim yanlışlıkla doğru düzgün çalışan bi msn programı lazım bana windows live olursada süper olur

efsaneozii

Üye
Süpersin :D

maho022

Üye
aga bende hesap yerinde isimsiz yazıyor

Üst Alt