Nokia 6300 Kulaklık Sorunu! Lütfen Yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6300 Kulaklık Sorunu! Lütfen Yardım...

Arkdaşlar 6300 telefonum var. İlk aldığımda orjinal kulaklığım sorunsuz çok güzel çalışıyordu. Daha sonralarda temassızlık yapmaya başladı müzik dinlerken felan birden müzik hoparlöre geçiyordu. Şimdilerde ise kulaklığı algılamıyor. Yeni kulaklık alayım dedim hiçbir yerdeki kulaklığı algılamadı. Tın yokk. Biri bana yardımcı olabilirmi. Sokettemi sorun nerde bilmiyorum. :bilmem:

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
KardeŞ SoKeTTeYse teMassızLık VardıR beLki

izmirlihuso

Üye
aynı sorun benimde başıma gelmişti başka kulaklık taksan da olmuyorr mekanikk arızaa parçasınıı değitiriyorlarr yanıı o kulaklık girişi nin parçasını değiştiriyorlarr eğer garantisi bitmedise bi an önce servisine götür daha sonra diğer mekanık arızalar çıkarıyor ne bilim arama yada mesaj geldiğinde ekran titriyorr..başka yoluu yok..

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorun benimde başıma gelmişti başka kulaklık taksan da olmuyorr mekanikk arızaa parçasınıı değitiriyorlarr yanıı o kulaklık girişi nin parçasını değiştiriyorlarr eğer garantisi bitmedise bi an önce servisine götür daha sonra diğer mekanık arızalar çıkarıyor ne bilim arama yada mesaj geldiğinde ekran titriyorr..başka yoluu yok..
çok teşekkür ederim kardeşim sağol bir an önce servise veriyim ben o zaman sağol kardeşim

jwass

Üye
aynı sorun bende de war kardeşimm sinir oluyom yaww

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
    Konu Sahibi
garantin varsa garantiye ver ben daha vermedim ama kaç ay oldu :ehe

s.s.r.sago

Üye
walla bana da aynı sorun olmuştu
ben tamire falan vermedim açtım mekanizmayı bişiler yaptım düzeldi xD

burhan571

Üye
aynı şey bendede oldu dedıgım cozum bıraz klasık ve sana sacma gelebılır bu ayarlarla ılgısı yoq ama 6300ların genelınde bu hata oluo ve cozumunu ben sole yapıyorum telefonun kulaklık gırısıne ufle ıcıne cek tekrar ucle bıraz yap bu dedıgımı sonra kulaklıgı tak calısıo bende bole ıse yarıo ama sende yarar mı bılmem ayrıca senın sacma olabılır basta dedıgım gıbı

DATATEKNİK

Üye
benim tel hiç sorun yapmadıda hoparlörü patladı

SaWLeaDeR

SaWLeaDeR

Üye
senin durum diğerlerindende vahim servise vermen lazım tek yol hoparlerü istiosan tabii

yukselizm

Üye
Aynı Sorun Bendede Var :/ Çoğu 6300 da Bu Sorun oluor zatn .s

selimacer

selimacer

Üye
aynı sorun bende de var ama idare edıyoruz böyle:naughty::naughty:

garakesedıp

garakesedıp

Üye
kulaklık soketi değişmesi lazım. soket değiştiği zaman gene aynı hatayı veriyorsa muhtemelen dirençler kısa devre yapmıştır, onların da değişmesi lazım

mert41994

mert41994

Üye
Kulaklık girişi sorunu. Telefoncuda yapılır sorun değildir ama fiyatı tuzlu diyorlar.

Üst Alt