Yardım GM 5 Plus Kulaklık Sorunu

Rhadamandium

Üye
    Konu Sahibi
Herkese Merhaba,
Yaklaşık 2 hafta önce GM 5+ aldım ama 2 haftada orijinal kulaklığı cartayı çekti.Bunun üzerine bende JBL cs100i Kulaklık aldim.Kulaklikta herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum müzik dinlerken telefonu cebime koyduğumda jak kısmına küçük bir temasda kendi kendine şarkı atlıyor,durduruyor yada Google asistanı açıyor daha önce böyle bir sorunla karşılaşan yada fikri olanlar yardım lütfen büyük ihtimal yazılımsal bir sorun.
Teşekkürler Şimdiden.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Başka bir kulaklık denedin mi aynı sorun mevcut mu? Jak girişi ile ilgili bir problem yaşanıyor gibi duruyor.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt