[Nokia 603 ve c6-01 denendi] Symbian^3 Signed 187 Adet

Sponsorlu Bağlantılar

burak2616

Üye
teşekkürler aga ellerine sağlık

beratçbn

Üye
tşkrler:oke:

samurai jack65

samurai jack65

Üye
eyvalah dostum ellerine sağlık bide bi şey sorucam bu avatar sorunsuz çalışıyormu daha önce verilmişti ama girişte takılıp kalıyordu buda öylemi yoksa :)

- - - Eklendi - - -

eyvalah dostum ellerine sağlık bide bi şey sorucam bu avatar sorunsuz çalışıyormu daha önce verilmişti ama girişte takılıp kalıyordu buda öylemi yoksa :)

- - - Eklendi - - -

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

:rica:bende bi problem olmadı hiç sorunsuz oynadım kotalı değilse netin bi dene :)

samurai jack65

samurai jack65

Üye
tamam şimdi deniyom i kafedeyim şu an :))))

samurai jack65

samurai jack65

Üye
yalnız tel nokia 701 indirdim ama inşallah olur şimdi deneyip sonucu yazarım :)

samurai jack65

samurai jack65

Üye
oyun açıldı çalışıyor ama girişte takıldım yine bi yazı çıktı utilisez le pad vırtuel pour deplacer l'avatar de ryan. diye sağa sola dönüyor ama başka bi şey yok acaba benmi geçemiyorum:(

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi
oyun açıldı çalışıyor ama girişte takıldım yine bi yazı çıktı utilisez le pad vırtuel pour deplacer l'avatar de ryan. diye sağa sola dönüyor ama başka bi şey yok acaba benmi geçemiyorum:(
anlamadımki baştan oynayınca sıkıntı oluyo mu

samurai jack65

samurai jack65

Üye
avatar ryan taşımak için sanal pedi kullanın. demekmiş fransızca ama malesef sadece 360 derece dönüyor yani oyun normal ama ileri gitmiyor olduğu yerde dönüyor belkide benim cihazda sorun zaten flash atmayı düşünüyorum :(

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi
avatar ryan taşımak için sanal pedi kullanın. demekmiş fransızca ama malesef sadece 360 derece dönüyor yani oyun normal ama ileri gitmiyor olduğu yerde dönüyor belkide benim cihazda sorun zaten flash atmayı düşünüyorum :(
olabilir bi flaş at en iyisi çalışır yoksa

- - - Eklendi - - -

Take A Leak
Whack A Goblin
Kerönin

---eklendi---

pops44

Üye
emeğine sağlık çok güzel olmuş
:tşk:

tevley

tevley