Telefon Tavsiyesi Nokia 603 mu Samsung Wonder 8150 mı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 mu Samsung Wonder 8150 mı
sizce hangisi??

lazye

lazye

Üye
uyg oyun açsndn wndr ama oyuna fzla önm vrmm dysn 603 ü öneririm.ama sana daha iyi tavsiyem var eğer android alcksn ace 2 fln al !

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
    Konu Sahibi
yok telefon almayacağım babamın telefonu var da onu mu alayım yoksa 603e devam mı edeyim

lazye

lazye

Üye
Oyun oynamayı çk seviyosan babanın telini al arada hız çk büyük fark yok bakma sen wonder 1.4 ghz overclock yaplmş normalde 1ghz 603 le aynı

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
    Konu Sahibi
dayanıklılık olarak hangisi daha iyidir

lazye

lazye

Üye
nokia 603 tbikide dayanıklılık bk şmdi. Eğer int çk grrm,çk fzla oyun oynrm dysn ksnlkle wonder al ama eğer nrml kullancksn çk msjlşrm,interntte çk fzla tklmam dysn 603 alblrsn ama wonderdan bşka dha iyi android tellerde var tbi ace2 de bnce çk iyi göz at bi !

MaxipmaN

Üye
nokia 603 tbikide dayanıklılık bk şmdi. Eğer int çk grrm,çk fzla oyun oynrm dysn ksnlkle wonder al ama eğer nrml kullancksn çk msjlşrm,interntte çk fzla tklmam dysn 603 alblrsn ama wonderdan bşka dha iyi android tellerde var tbi ace2 de bnce çk iyi göz at bi !

sms atıyon sanki :nono:

lazye

lazye

Üye
telden yazıyorum bir daha olmaz :oke:

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
    Konu Sahibi
ben oyun oynarım, internete girerim.muzik dinlerim.fotoğraf çekerim. Fakat telefon suya dayanakli olması lazım

lazye

lazye

Üye
o zmn bbnn telni al ve oyunları indir çnkü androidin oyun desteği çk daha fzla.int açsndanda wonder derm.müzk açsndn 603 dayanıklılık olarak hangsi blmyrm ama 603 hrhlde nkia oldğu içn ...

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
wonderın ses kalitesi standratın üstünde güzel yani ayrıca 603 ile ace kıyaslanabilir ama wonder 603ten daha iyidir ayrıca kamerasıda güzel baya ha su konusu değinirsek kasasında tırnak ile açma yeri var ordan çok rahat su girer yani suya fazla dayanıklı bir telefon değil açıkçası.

texas4141

Üye
şunu belirteyim 603'le wonder arasındaki tek fark wonder'in android olmasıdır başka + özelliği yok seytan_avcisi bu konuya pek objektif bakmamış neyse onu yazın alıcıların kafasını karıştırmayın..

Kerim.

Kerim.

Üye
kesinlikle wonder tartışmaya gerek yok

Kingmortall

Kingmortall

Üye
wonder 603 den iyi

MaxipmaN

Üye
wonder tabiki ama ben ace2 almaya çalışırdım adam telefonu almıştır herhalde eski konu

bu1

Üye
bende 8150 yi öneriyorum android uygulaması icin özellikle

eses2166

Üye
Fiyat ve performans ürünü olarak 603 derim

Kerim.

Kerim.

Üye
603diyenler var.yapmayin arkadaslar:ah

MaxipmaN

Üye
603 ü arkadaşa mağazada göşterdim maket sandı :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...