nokia 603 giriş ekranı sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

salock

salock

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 giriş ekranı sorunu
arkadaşlar yeni giriş ekranı ekleyemiyorum.seçeneklerden "Yeni Giriş ekranı ekle" butonuna basınca hiçbir şey olmuyor.ayrıca hiçbir widget ve kısayol da eklenmiyor.yardım ederseniz sevinirim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Fabrika ayarlarına geri yükle. Sonucu bildir.

salock

salock

Üye
    Konu Sahibi
Hocam daha başka pratik bi çözümü yok mu. Çünkü kronometreyi kullanamamak dışında beni olumsuz etkilemiyor.onun için de format atmak istemiyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hocam daha başka pratik bi çözümü yok mu. Çünkü kronometreyi kullanamamak dışında beni olumsuz etkilemiyor.onun için de format atmak istemiyorum
Neyin neden olduğunu anlamamaktayım çünkü cihaz elimde değil ve sadece widget ekleyemediğini yazmışsın :)
Yani ne yükledikten sonra oldu, sistemde bir mod uyguladın mı, sistem dosyasından silme yaptın mı ?

salock

salock

Üye
    Konu Sahibi
Neyin neden olduğunu anlamamaktayım çünkü cihaz elimde değil ve sadece widget ekleyemediğini yazmışsın :)
Yani ne yükledikten sonra oldu, sistemde bir mod uyguladın mı, sistem dosyasından silme yaptın mı ?
tam olarak emin değilim ama telefona ofw attıktan sonra olabilir.çünkü ne mod uyguladım ne de sistem dosyası sildim bir şey yükledikten sonra olduğunu da sanmıyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tam olarak emin değilim ama telefona ofw attıktan sonra olabilir.çünkü ne mod uyguladım ne de sistem dosyası sildim bir şey yükledikten sonra olduğunu da sanmıyorum
Anladım, dediğim gibi başka çaresi yok gibi. Ya fabrika ayarlarına yada hard format.

Hasand.

Hasand.

Üye
format at veya dead flash at

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dead Flash At Basit Kesin Çözülür Zaten Yedekle Bilgilerini At Flashi :)

salock

salock

Üye
    Konu Sahibi
Hasand.

Hasand.

Üye
hocam orası öyle ama bi süre sonra tekrar eski hızına dönüyor uygulama yükledikçe hızı tekrar yavaşlıyor
uygulamaları hafıza kartına kur ve evols kur ofw deki gereksız uygulama yok

salock

salock

Üye
    Konu Sahibi
uygulamaları hafıza kartına kur ve evols kur ofw deki gereksız uygulama yok
evolsun birçok artı yönü var özellikle hız konusunda ama eksileri de var bence.mesela evols tayken private dosyası gözükmüyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
evolsun birçok artı yönü var özellikle hız konusunda ama eksileri de var bence.mesela evols tayken private dosyası gözükmüyor
Rompatcher girip open4all yamasını aktif et :)
X-plore den de gizli dosya ve klasörleri göster de :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
evols ile alakasız bir durumdan bahsediyor sun

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Telefonu hackelemek ile yazdığım işlemin bir alakası yok :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
telefonu hacklemeden nasıl rompatcher a gircem onu anlamadım

telefonu hacklemeden nasıl rompatcher a gircem onu anlamadım
Evols CFW de hack otomatik var zaten. Şuanda unsigned dosyaları yükleyemiyor musun ?

salock

salock

Üye
    Konu Sahibi
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yüklüyorum,hack var evolsta biliyorum ama private gözükmüyor diye biliyorum.acaba yanlış mı biliyorum
Private - sys klasörleri gizli ve sistem oldukları için normal bir bakma ile görünmezler haliyle. Open4All yaması bu gizle klasörleri görmeni sağlar. Sistemin hackliymiş yükle Rompacther uygulamasını ve içine girip yamayı aktif et, görmek istiyorsan :)