Nokia 603 Format

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ademking

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 Format
Beyler Telefonum nisan da vatanbilgisayardan aldım 530 tl ye ilk 1 ay cok güzeldi hic bir sorun yoktu sonra baktım bu 603 için SB featurepack 1 yayınlamışlar telefonu hızlandırıyormus ve iyi bircok ayar yapiyormuş,
bende pc suite le güncelledim fp1 e geçtik iyi güzel bakalm kullandık 1 2 hafta sonra telefon kasmaya basladı ama telefonda aspahlt 5 den tut okey e kadar oyun yüklüydü tabi telefon 2 gb kendi hafızası olunca almam demio hafıza kartımda 2 gb onada yüklüyordm işte su sıralar cok kasıyor telefon kitleme tusuna bastigimda en üst menüde şarj menüsünde kitlendigini gösteriyor ama o olduğum ekranda kalıyor yani telefon ekran kapanmıyor sonra tekrar bastıgımda kilit tusuna kilit açma menüsü geliyor tekrar acıp yapiyordm.sonra uygulamalardada kasıyor.dedim araştırayım ilk önce 7730 dan soft format attım telefon yeniden başlatılcak fln dedi iyi güzel tamam telefon yeniden açılıyor ama sürekli dolma ekranında duruyor sonra tekrar nokia yazısı geliyor tekrar doluyor ve tekrar tekrar sıkıldım forumda baktım hard format at diyo tamam onuda attım yeşil + kırmızı + kamera tuşundan da attım ama aynı sorun doluyor doluyor nokia yazısı geliyo 15 er dk bekledim hala aynı ek olarak HAfıza kartını cıkarıpta attım tüm formatları yani son formatta simkartını flan cıkardım simdi telefon acılmıyor

backwater

backwater

Üye
dead flash atman lazım

ademking

Üye
    Konu Sahibi
onu nasil aticam bir bilgi verirmsn nerden indircez fln yada pc le alakalı ise teamwever yüklü bende ayrıca garntiside var garantiye mi göndersem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt