Nokia 603 cpu hızı nasıl öğrenilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
drogba-18

drogba-18

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 cpu hızı nasıl öğrenilir?
Arkadalar 603'ün cpu hızı 1 ghz onu biliyorum ama telefon çok kasıyor örneğin bilgisayarda ki gibi görev yöneticisi var mı kaç cpu kullanılıyor bunları öğrenmemiz mümkün mü?

azrock

azrock

Üye
Arkadalar 603'ün cpu hızı 1 ghz onu biliyorum ama telefon çok kasıyor örneğin bilgisayarda ki gibi görev yöneticisi var mı kaç cpu kullanılıyor bunları öğrenmemiz mümkün mü?

603 normalde kasan bir cihaz değil. 1 Ghz çok rahat yetiyor ona. Program var mı bilmiyorum. Anlamadığım kısım Nokia sana 1 Ghz demiş ve testler ile de kanıtlanmış bir şey bu. Bir daha öğrensen ne olacak?

Telefonun kasması tamamen seninle ilgili... Temiz format at vb. forumda anlatımı var...

great14

great14

Üye
Sorunsuz cihaz istiyorsan ilk önce yedeklemelerini yapcaksın sonra hafıza kartını uzun biçimlendirmeyle biçimlendirceksin ki hafıza kartındaki sorunlar halledilsin sonra da bi hardformat bi flash ve uçak gibi bir cihaz. Bazen keşke diyorum android e geçmeyip symbianda kalsaydım diye :)

ID68

Üye
evet onu bende öğrenmek istiyorum özelliklede bu fp2 güncellemesinden sonra dahada merak ettim. bunun için x-plore programı var dediler ama oda tam doğru olarak göstermiyor başka bi program varmıdır işlemci hızını gösterecek :hmmm

MaxipmaN

Üye
bi tane daha vardı adını unuttum forumda 40 edetlik uygulama arşivinin içinde vardı ama yanlış gösteriyor
telefonun kasmasının sebebi hack üstüne güncelleme yaptıysan olabilir ve avkon modlarının üstüne

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
system info

By-HaCk

By-HaCk

Üye
malesef böyle birşey mümkün deil bende öğrenmek istemiştim ama bulamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...