Nokia 603 Cfw İstek Başlığı (okitox) Nasıl bir cfw yapayım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
okitox

okitox

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 Cfw İstek Başlığı (okitox) Nasıl bir cfw yapayım?
Evet arkadaşlar tekrardan merhaba...

Nokia 603 için bir cfw yapmayı düşünüyorum ama bunu daha önce kendim için yapıp burda paylaşıyordum hep...

Şimdi sizden gelen istekleri değerlendirip ona göre yapmayı düşünüyorum...

1. İstediğiniz ayar değişikliklerini buraya yazın yapabildiğimi yapayım.
2. İstediğiniz widget şekillerini yazın. Özellikle link vererek şu da olsun derseniz daha iyi olur.

Yani konunun genel amacını anladınız :) Bekliyorum...

Teşekkürler...

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
şu menü düzeni olayı iyi olur araçlar falan gibi, bide vol3 te rompatcherı c:sys yi falan açamıyoduk o güzel olur,effects e de kalsın,ekolayzır kalsın,ilk telefon açılırken yükleme ekranında daha janjanlı bişeyler olabilir, mesaj baloncukları kırmızı çok güzel ama yatayda öyle değil yatayda da öyle olmalı, avkon 2 değiştirilmiş kırmızı olmalı(forumda yapamayan çok arkadaş var o yüzden), nfc tanıyalım,poken,nat geo gibi gereksiz uygulamalar kaldırılmalı,menü görünümü 4x5 yapılabilirse tadından yenmez,bu arada önceki cfwlerin için çok teşekkürler ha bu arada widgetler güzel onlar da kırmızı kalmalı,kırmızı ağırlıklı bışey muhtesem olurdu iste

leeshore

leeshore

Üye
Performans ağırlıklı olmalı bence. Pil göstergesinide android teller gibi yaparsan süper olur.

MücahitTokgöz

kardeşim gözünü seveyim 1 saattir flash dosyasının içine tema efekti eklemeye çalısıyorum olmuyor. Sen bana özel bişi yapsan süper olur yav :( Naviden orjinal 603 dosyalarını indirip içinden hiçbişi oynamadan şu linkteki tema efektini ekleyip upload edermsn kardeşim duacın olurum ya :D link bu http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/jin-hao-theme-effect-v2-belle-icin-573691.html valla yapsan çok makbule geçerdi :)

doctorrr

doctorrr

Üye
kardeşim gözünü seveyim 1 saattir flash dosyasının içine tema efekti eklemeye çalısıyorum olmuyor. Sen bana özel bişi yapsan süper olur yav :( Naviden orjinal 603 dosyalarını indirip içinden hiçbişi oynamadan şu linkteki tema efektini ekleyip upload edermsn kardeşim duacın olurum ya :D link bu http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/jin-hao-theme-effect-v2-belle-icin-573691.html valla yapsan çok makbule geçerdi :)
core kilidini kırdınmı acaba :hmmm

MücahitTokgöz

core kilidini kırdınmı acaba :hmmm

evet kırdım herşey yolundaydı dosyayı hazırladım telefona attım nokia yazısı geliyo kalıyor öyle. bide ben efektleri atarken yer yok diye kabul etmiyodu kamera seslerinden 1-2 tane silmiştm o şekil olmştu ama işte nokia yazısı gelip kaldı ben orj attm bıraktm öyle :(

doctorrr

doctorrr

Üye
evet kırdım herşey yolundaydı dosyayı hazırladım telefona attım nokia yazısı geliyo kalıyor öyle. bide ben efektleri atarken yer yok diye kabul etmiyodu kamera seslerinden 1-2 tane silmiştm o şekil olmştu ama işte nokia yazısı gelip kaldı ben orj attm bıraktm öyle :(
image dosyalarını navifirm den indirip tekrar düzenle sorun hasar olabilir dosyalarda :spr hem hepsini 2C yaptın dimi :hmmmayrıca efektleri core a göm ha orda yermi yok core daki orjinal efekt dosyalarını sil rofs3 e göm :spr

MücahitTokgöz

image dosyalarını navifirm den indirip tekrar düzenle sorun hasar olabilir dosyalarda :spr hem hepsini 2C yaptın dimi :hmmmayrıca efektleri core a göm ha orda yermi yok core daki orjinal efekt dosyalarını sil rofs3 e göm :spr

akşam halledicem bi iftardn snra pm atarm yapamazsm :)

majorty

Üye
widgetler şeffaf olursa iyi olur

akondd

akondd

Üye
ozellikle FP1 klavye metin tahmini olabilir mi fp2 de mesaj tam bir eziyet (Ben eski T9 umu istiyorummmm:(

sado_27

sado_27

Üye
birde Qwerty tuslar çok kucuk bıraz buyük olsa cok guzel olur cunku mesaj yazınca bırbırıne karısıyor yazdıklarımız belkıde sadece bende oluyordur ama eyer yapabılırsen cok ıyı olur :)

EmreSalman

Üye
603 fp2 uyumlu olsun bide şu galeride çoklu seçip gönderme yok sadece silme var onuda yaparsan iyi olur

sado_27

sado_27

Üye
ayrıca resımlerı slayt olarak oynatamıyoruz eyer onada bır care bulsan ıyı olur ;)

jetblacklife27

Üye
kardeş battery monitor da pil yüzdesi gösteriyordu hatta doğru da gösteriyordu onun gibi birşey yapabilsen süper olur

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
ne zaman yapacaksın bu cfw yi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt