Haber Nokia 6 ile Çekilmiş Harika Fotoğraflar

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6 ile Çekilmiş Harika Fotoğraflar
Açık konuşmak gerekirse Nokia, eskiden olduğu gibi yine kamerada kendini aşmış diyebilirim. Orta seviye olmasına rağmen Amiral gemi cihazlardan daha keskin renk üretimi ve dinamik aralığın harika olduğunu söyleyebilirim.
Yazılan bilgilere göre Nokia 6’da 16 MP ve f/2.0 diyafram aralığına sahip bir arka kamera mevcut. Ayrıca kamera, aşama algılamalı otomatik odaklama özelliği ve çift LED flaşa sahip.
Çekilen fotoğraflar DGtle.com'da yayınlandı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Arka kameradan örnekler

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: RetaXter ve By_Casparov

By_Casparov

By_Casparov

Üye
hiç fena degil

ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
Süpersonik fotolar. İnşallah bi an önce ülkemizde de satışa sunulur. ÇOK ÖZLEDİK BE NOKIA. KAVUŞSUN ARTIK ELLERİMİZ somuru:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tamam bu telefonu şimdi alabileceği düşünmeye başladım . Düşünmeye başladım çünkü dolar böyle giderse hayal olur.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Tamam bu telefonu şimdi alabileceği düşünmeye başladım . Düşünmeye başladım çünkü dolar böyle giderse hayal olur.
3.70e gerilemiş fena değil
valla ben alacam ama üst modeli nede olsa nokia dayanıklı, kaliteli almışken bir kez alırım tam alırım

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kullanıcıları Zamanında Yüzüstü Bırakıp Çekilen Bir Firmadan Bir Daha Telefon Almam

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Koradam
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Kullanıcıları Zamanında Yüzüstü Bırakıp Çekilen Bir Firmadan Bir Daha Telefon Almam
hangi zamandan bahsediyoruz
symbiandan bahsediyorsan elopa teşekkür et donanımı azıcık arttırıp geliştiriciyi teşvik etmek yerine komple atmayı tercih etti
meego döneminden bahsediyorsan yine elop diyecem mis gibi işletim sistemini bıraktı
wpden bahsediyorsan 2014 başından itibaren ms nokiayı aradan çıkarıp işleri kendi eline almayı denedi ve işe iyi ugulamaları
mağazadan kaldırıp kullanıcıyı mahrum etmekle başladı sonrasında ise kullanıcıları kobay olarak kullanmankla devam etti
yani nokia pek te suçlu sayılmaz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çöp.Böyle Resim Çekme İle Cihazin Kalitesi Anlaşılmaz.

lazye

lazye

Üye
bende çok kaliteli fotoğraflar olduğunu düşünüyorum :) cihazı görmeden ağır yorumlar yapmayın ön yargılı olmayalım lütfen ...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bende çok kaliteli fotoğraflar olduğunu düşünüyorum :) cihazı görmeden ağır yorumlar yapmayın ön yargılı olmayalım lütfen ...
Dikkat Edersen Ortamdaki Işık Miktarı Çok Fazla Bu Ortamda 3310 u Bİle Koysan Sana Kaymak Gibi Resim Çıkartır :P

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

Koradam

Üye
''Fotoğraf'' kalitesi abartılacak kadar iyi değil. Ortalama bir kaliteye sahip

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
hangi zamandan bahsediyoruz
symbiandan bahsediyorsan elopa teşekkür et donanımı azıcık arttırıp geliştiriciyi teşvik etmek yerine komple atmayı tercih etti
meego döneminden bahsediyorsan yine elop diyecem mis gibi işletim sistemini bıraktı
wpden bahsediyorsan 2014 başından itibaren ms nokiayı aradan çıkarıp işleri kendi eline almayı denedi ve işe iyi ugulamaları
mağazadan kaldırıp kullanıcıyı mahrum etmekle başladı sonrasında ise kullanıcıları kobay olarak kullanmankla devam etti
yani nokia pek te suçlu sayılmaz

Normal Kullanıcı Vatandaş; Beni Bırakan Şirket Nokia'dı Der. Bitti

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

Üst Alt