• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia 5800 XpressMusic V31.0.008

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XpressMusic V31.0.008

Nokia’nın ilk dokunmatik ekranlı modeli 5800 XpressMusic için bugün yeni bir firmware yayınlandı. Yeni firmware’nin indirme adresini ve getirdiği yenilikleri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Nokia’nın ilk dokunmatik ekranlı cep telefonu 5800 XpressMusic’de birçok sorun yaşandığını bilmeyen aramızda yoktur sanırım. Nokia bu sorunları ortadan kaldırmak için kullanıcılarının isteklerine yönelik hazırlamış bulunduğu yeni firmware güncelleme paketini bugün indirime sundu.

Nokia Software Update yazılımıyla güncellenebilen 5800 XpressMusic aynı zamanda FOTA yöntemiyle de güncellenebiliyor. Özellikle GPS bağlantısının esas alındığı güncellemeyi yükledikten sonra cihazınız çok kısa sürede çok güçlü bir bağlantı sunabiliyor.

Çözülen bellek hatalarıyla birlikte kullanıcılarını rahatlatacak olan firmware paketini yükledikten sonra şarj konusunda da ciddi bir kazanç sağlıyorsunuz. RAM ve işlemcinin üstüne düşen görevi azaltan firmware paketini yüklediğiniz dahilde cihazınızı çok daha hızlı bir şekilde kullanabileceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: devvrim-06, prenseray, hisar0770 ve 5 diğerleri

Symbiont

Üye
Hadi bakalım Farkları Görelim Güncelliyorum Şimdi

Bosnalı86

Üye
dün güncelledim we sonra hard format attım,hız olarak mükemmel derecede fark edilen bi deişiklik söz konusu, ayrıca web e kinetic scrolling eklenmiş farkettiğim kadarıyla,web'de gezinmek eskiye nazaran daha kolay olmuş,müzik çalarda müzik ararken bul dediğimizde her seferinde aranacak hafızayı seçme sorunu ortadan kalkmış,müzikleri de rehberde numara ararmış gibi girilen harf kümelerine göre ilgili müzikleri liste halinde anlık gösteriyo. onun dışında ekran döndürme hızı neredeyse %90 hızlandırılmış. şimdilik fark edebildiğim deişiklikler bunlar arkadaşlar.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

unuttuğum bi nokta da web de gezinmede de %80 e waran bi hızlanma fark ettim,wlan bağlantısı falan mükemmel hızlı,sayfalar arası geçişler de neredeyse pc kadar hızlandırılmış:)

Quıksılver

Üye
eline sağlık

Symbiont

Üye
bende gps bağlantısında kopma oranı %70 azalmış Aracta haraket halindeyken bağlantısı gps ile aynı yenileme hızları aynı süper gerçekten işlemci raht coşuyoo ram boş sıkıştırma derdi yok

gurhan36

Üye
dün güncelledim we sonra hard format attım,hız olarak mükemmel derecede fark edilen bi deişiklik söz konusu, ayrıca web e kinetic scrolling eklenmiş farkettiğim kadarıyla,web'de gezinmek eskiye nazaran daha kolay olmuş,müzik çalarda müzik ararken bul dediğimizde her seferinde aranacak hafızayı seçme sorunu ortadan kalkmış,müzikleri de rehberde numara ararmış gibi girilen harf kümelerine göre ilgili müzikleri liste halinde anlık gösteriyo. onun dışında ekran döndürme hızı neredeyse %90 hızlandırılmış. şimdilik fark edebildiğim deişiklikler bunlar arkadaşlar.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

unuttuğum bi nokta da web de gezinmede de %80 e waran bi hızlanma fark ettim,wlan bağlantısı falan mükemmel hızlı,sayfalar arası geçişler de neredeyse pc kadar hızlandırılmış:)

Eee yaptığın bu güncellemeyi nasıl yaptın kardeş kablo bağlantısı ile çıkmıyor ama wireless tan bağlandın mı çıkıyor.

Symbiont

Üye
wlan olur gps üzerinden ayrı bi update var ben şahsen online güncelledim

gurhan36

Üye
wlan olur gps üzerinden ayrı bi update var ben şahsen online güncelledim

Ben nokia ile görüştüm Wireless üzerinden yapılan güncelleştir de sadece bilgisi yüklenir dediler ama 100 küsür mb 'lık güncellemeyi kablo ile yapıldığında bütün yamalar kurulur dediler

Symbiont

Üye
ben ne dedim online pc den yükledim

Symbiont

Üye
Taktım Kabloyu Nokia Software Update İle Bastım Update e Güncelledi

altugatac5800

Üye
saol nnnn

seyitonbasi

seyitonbasi

Üye
Mesaj yazmada hayla sorun var:agla

ciko433

ciko433

Üye
su konuya bi acıklık qetirsekde ole yazsak ya

rehase

Üye
tsler

cihanyucel

Üye
arkadaslar su guncelleme işini baştan nasıl yaptıgınızı anlatırmısınız banim bu konuda cok az bilgim var şimdiden tesekkurler

rallyfanahmet

Üye
kardeşim yüklemek için link yok

gurhan36

Üye
Yaa arkadaşlar şu zıkkım yüklemeyi nasıl yaptınız? PC suite'den yazılım güncel uyarısı veriyor yeni yazılım gözükmüyor.

Üst Alt