Nokia 5800 XM mi , C6 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By Ali

By Ali

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XM mi , C6 mi?
Arkadaslar ben buyuk bir ikilem arasinda kaldim 5800 XM mi alsam C6 mi alsam , Lutfen yardim edin Secemiyorum.... (para onemli diil)

vivaldi123

Üye
para önemli değilse n97 alabilirsin :)
c6 yı pek bilmiyorum ama 5 megapiksel kamerası ve qwert klavyesiyle 5800'a güzel bir fark koyuyor.5800 herkeste var.şahsen bende de var.Harika bir telefon.msn ,müzik,youtube vb. hepsini aynı anda açıyor gezebiliyorum ancak tek sorunu herkeste var :).Doğum gününe gittim.15 kişiyiz.4 kiside 5800 var.eğer gerçekten fark yaratmak ve arkadaşlarına arasında belirli bir prestije sahip olmak istiyorsan nokia c6 tavsiye ederim :)

kaptannova

Üye
amacım başkasına hava atmaksa veya fark yapmaksa c6 derim... ama gerçekten multimedia bir telefon ersen herkeste 5800 almanı tavsiye ederim.... iyi bir tel. old göre herkes kullanıyor... şahsen bendede var..

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
C6 yeni bir model.qwerty klavye vs. bende büyük bir havesle 5800 xm aldım. pişman değilim ama C6' ya da hayır demem güzel cihaz ama almadan bayağ bi araştırmanı tavsiye ederim.Şarj,performans,işletim sistemi vs. gibi :oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
c 6 al bak 5800 daha iyi diyecen

rinti

rinti

Üye
boşverin c6 yı 5 para etmez 4 gün evvel aldım hiç bir fark yok 5800 la. yemişim klavyesini dokunmatik daha pratik mesaj yazarken ama yani demem o ki c6 ya 700 civarı bi para vermek akıl işi değil ben o aptallığı yaptım temiz bir 5800 bulabilirsem 2. el hemen değiştireceğim cihazı.......

--------------- Ekleme ---------------

işletim sistemi gayet güzel ama 5800 da c6 da x6 nın şarj performansına yaklaşamıyor c6 1 gün anca gidiyor x6 da kullandım abartmadan söyliyim 3 gün gidiyordu şarj...

simaros

simaros

Üye
para önemli deilse iphone al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...