5800 Xm film indirme

sevmen619

Üye
    Konu Sahibi
benim nokia 5800 xm im var ama bir sorunum var bir film indirmek istiyorum 2 gb avea internet paketim var ama indirmiyor 6 mb den sonra indirme basarisiz (normal internet tarayicisinda) dio operadada en fazla 1.5-2 mb indirio yardim edin nolurr

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Opera mobile ile indirebilirsin, ama 2 gb filmi neden telefon ile indirmeye çalışıyorsun?

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Bilgisayarı olmadığı için olabilir mi?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
peki filmi neyde izleyeceksin?peki filmi neyde izleyeceksin?

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Cep telefonundan :) şuan s3 te 5 dizi 17 sezon var

Emrgncy

Emrgncy

Üye
2gb lık film muhtemelen 720p çözünürlüktedir, 5800 o çözünürlükteki videoyu oynatmaz o açıdan sordum..

sevmen619

Üye
    Konu Sahibi
siz yanlis anladiniz film 200 mb internet paketim 2 gb ayrica film mobil icin hem forumdan 2 mb ustunu indiremiom basarisiz dio opera ila internetlede 6 mb inio

Emrgncy

Emrgncy

Üye
siz yanlis anladiniz film 200 mb internet paketim 2 gb ayrica film mobil icin hem forumdan 2 mb ustunu indiremiom basarisiz dio opera ila internetlede 6 mb inio
opera mobile ile indirebilirsin, mini hata verebiliyor..

sevmen619

Üye
    Konu Sahibi
tmm sagol konu kilit

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
s3 de indir .d.d

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt