Nokia 5800 XM - Kulaklık Problemi (leri)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vivalamurat

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XM - Kulaklık Problemi (leri)
Öncelikle Herkese Selamlar;

Ocak ayında nokia5800 aldım.Özellikle XM olmasından ötürü tercih ettim telefonu.Fakat 5 ay sonra kulaklık artık dayanılmaz hale geldi ( orjinal verilen dandik kulaklığı ses kalitesi bakımından çok kötü ) ve yeni bir kulaklık aldım.Avec Marka ( 25 TL civarı Standart bir kulaklık ) Kulaklığı kullanırken o aparatla birlikte kullandım.İsmini bilmiyorum şu ufak zımbırtı varya sesi açıp kapatabildiğimiz, gelen çağrıyı kabul edebildiğimiz şey.Herneyse 2 ay önce Tek kulaklık çalışmamaya başladı.biraz oynadığımda o zımbırtıda temassızlık olduğunu farkettim.Yani kucalayınca bir çalışıp bir çalışmamaya başladı.Sonra eski kulaklığı taktım sorunsuz bir şekilde yine çalıştı.Fakat şimdi yine aynı sorun oldu.Tek kulaklıktan ses gelmemeye başladı.

O aparatı takmadan deniyim dedim yeni aldığım kulaklık yine çalışmadı bir tanesi.Orjinali taktığımda çalıştı.

Sorun şu ki 4 tane Nokia 5800XM kullanan arkadaşım var.Bugün durumu anlattığımda hepside aynı şeyi yaşadıklarını belirtti.Tek kulaklıktan ses gelmediğini söylediler.

Sizce problem nerde olabilir ? Nokia Club'a götürsem ne gibi bir cevap alırım ?

Çünkü gidip şşimdi yine kaliteli bir kulaklık alıp telefona takıp sonrada bozulmasını istemiyorum.Yönlendirirseniz çok sevinirim..

Not:Orjinal kulaklık dediğim kulakiçi olmayan kulaklıktır.Siyah gri olan kulaklık.

laveled

laveled

Üye
ben bu sebepten dolayı telefonu 3 kez servise yolladım yeni kulaklık verdiler ancak onlarda aynı sorunu çıkkarttı ama en son dağıtılan kulaklıklarda sorun çıkmıyormuş sanırım sizinkide eski kulaklıklardan.eğer servise vermeyi düşünüyorsan telefonuda alıyolar haberin olsun.bana kalırsa git başka bir kulaklık al nasıl olsa servisten gelen yeni kulaklıkta sorun çıkaracak

Noks

Noks

Üye
bi tane 35 ytl ye sony orjinal kulaklık aldım :) deymeyin keyfime

laveled

laveled

Üye
servisle uğraşmaya telefonunu servislerde eskitmene değmez.çakma kulaklık alsan bile bi sorun çıkarmaz.

SilentOne

SilentOne

Üye
eski kulaklıklar sorunluydu zaten.. Bn en iyisini aldım bluetooth kulak içi kulaklık aldım beyaz kulaklıkla aynı sesi veriyor süper bişi

vivalamurat

Üye
    Konu Sahibi
vallaha servise vermekte istemiyorm.Bakalım yeni kulaklık aldım.Yine aynı sorun cıkacakmı

erdem59tr

Üye
ardaslar bendede 5800 var 9 ay filan oldu bugün fark ettim sol taraftan ses cıkmıo garantisi gitmesin diyede kucalamadım baska phılıps gogear mp3 calardan taktıgımdada aynı sorunvar sol taraftan hiç ses gelmio nie servis götürülecek kadar büyük mü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt