Nokıa 5800 Sıfır Fiyat

Sponsorlu Bağlantılar

hasim217

hasim217

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa 5800 Sıfır Fiyat
Merhaba Arkadaşlar nokıa 5800 almaya karar verdim acaba sıfır fiyatı ne kadar.

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
5800 alma ama çok istiosan 440 tl 9 taksitle ayda 53 lira.

hasim217

hasim217

Üye
    Konu Sahibi
İİ Değilmi Neden almıyım ona göre davranalım

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
rezistif ekranlar bu devirde kötü olr ve 5800 çok kaba onun yerıne sımdıkı guzel telefonlardan samsung wave 525 alabilirsin.yada başka bir telefon işletim sistemi olsun ve kapasitif oneririm sana :oke:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Bence alırsan pişman olmazsın yada onun yerine x6 al derim 4-5 tane farkı var sonra menüsü bile aynı...Yada androidli cihazlara yönelmede yarar var galaxy mını,galaxy 5 e bakmana fayda var yada x6 fiyatı ise 450 5800ların:oke:

hasim217

hasim217

Üye
    Konu Sahibi
bende 450 tl var telefon alabileceğim.. Kuzenim 5800 almıştı bende çok beğeniyorum bu teli :D

hoss

hoss

Üye
uzak durman da fayda var bu devirde alınmaz artık , ekranı rezistif , işlemcisi ve ram oranı cok düşük , hız olarak yavaş bu resetli telefonu almak yerine android işletim sistemli telefonları alman daha mantıklı olur bu devirde 3 yıllık modası gecmiş bir telefona paranı kaptırma , galaxy mini ,galaxy fit , p503 , galaxy gio , x10 mini ,vodafone 945 gibi android işletim sistemli telefonlara yönel yada samsung wave 525 alabilirsin :oke:

feyloz

Üye
rezistif veya kapasitif kullanıcı seçimine göre. kapasitif sadece parmakla kullanılıyo. ben rezistif tercih ediyorum. ayrıca samsung almayın arkadaşlar :nono::nono::nono:

afacan15

Üye
ben 4 gün önce aldım bu telefonu 470 tl 12 taksit

iyiki almışım çok memnunum taş gibi

hasim217

hasim217

Üye
    Konu Sahibi
Evet Ben Bu telefonu Çok Beyeniyorum Benim İşin Kapasitif rezisitif farketmez Pazartesi alıyorum

Herkese Teşekkürler:evet::evet:

Üst Alt