[Nokia 5800] Kullanıyorsanız bi bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
    Konu Sahibi
[Nokia 5800] Kullanıyorsanız bi bakarmısınız
Ben birkaç hafta önce facebook'u sorunsuz indiriyodum sonra işim çıktı facebooku olduğu gibi kaldırdım (facebook,facebook updater)sonra tekrar kuruyim dedim geçersiz jar dosyası hatası vermeye başladı farklı versiyonları denedim ama hala ayn hata :vur: sabrımımı deniyor anlamadım!!!

yasin213

yasin213

Üye
Normal tarayıcı ile indirmezsen o hatayı verir :) Normal tarayıcı ile dene. Opera ile indirince o hatayı alıyordum.

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
    Konu Sahibi
1. Dosya Telefon hackli olmasına rağmen sertifika hatası veriyor

yasin213

yasin213

Üye
1. dosya derken?

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
    Konu Sahibi
Yani alternatif 1 dosyası

yasin213

yasin213

Üye
Normal tarayıcı ile indirdin değil mi? Opera veya UcBrowser ile değil?

Orcunttl

Üye
arkadşlar nokıa x6 cihazımla mp4 video izleyemiyorum youtube de vma oynatıyor mp4 videoları kısmen oynatılıyor diyip ses geliyor fakat görüntü bu telefon mp4 oynatmıyormu video colverter programını gördüm forumda fakat dosya türü açılamıyor diyip yükleme yapmıyor programı yardım edermisiniz

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
    Konu Sahibi
neyse oda bağlanmadı :D hsldhdlspxkaşdndwğ neyse boşver artık konu :locked: :locked2:
Yazacağın bişey olursa mesaj atabilirsin :)

yasin213

yasin213

Üye
Vallahi ne diyeyim. Facebook hesabını kontrol et demekten başka bir şey söyleyemeyeceğim.

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
    Konu Sahibi
Boşver neyse konuyu kilitleyelim artık :locked2:

yasin213

yasin213

Üye
Açık olan bölüm yöneticilerine mesaj atıp konuyu kilitlemesini isteyebilirsin :)

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
    Konu Sahibi
2 kişiye yazdım ama cevap veren yok
Ne vardı üyeler kendi konularını kilitleyebilse

• Beğen
Tepkiler: yasin213
yasin213

yasin213

Üye
Haklısın :) Yöneticiler uygun görürse bu özelliği ekleyebilirler. Şu bölüme Istek ön ekiyle konu açabilirsin. Site Hakkında - MaxiCep

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın :) Yöneticiler uygun görürse bu özelliği ekleyebilirler. Şu bölüme Istek ön ekiyle konu açabilirsin. Site Hakkında - MaxiCep
tmm şimdi bakarım
bu arada facebook sorununu çözdüm nasıl oldu bilmiyorum
şimdi hatırladım
Symbianın kendi web iyle a giriyoruz ordan facebook var indiriyoruz kuruluyor sonra ayarlara girip uygulama yöneticisi–yüklü uygulamalar–facebookun ütüne gelip–seçenekler–süit ayarları–eriim noktası yok yazar onu kullandığımız ağ yapıp facebooku açıyoruz bağlanılsınmı sorusuna bu oturum için diyoruz ve açılıyor işte bu kadar
çok uzun bi yazı oldu ama yazdığıma değdi :)
Yada bununla ilgili bi konu açsammıki ? :dusun:

Üst Alt