Nokia 5800 GPS Haritada küçük şehirler yok YARDIM ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burhany43

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 GPS Haritada küçük şehirler yok YARDIM ...
5800 kullanıcısıyım telefondan çok memnunum. Nokia map loaderdan türkiye haritasını indirdim ama kütahya yok ve kütahya gibi diğer küçük şehirlerde yok bilenlerden yardım bekliyorum.....

• Beğen
Tepkiler: 20kurt20

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeşim nasıl olmaz? benim verdiğim programla haritayı yükle bakalım..symbian os 9.4 bölümünde..

burhany43

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum nokia map loaderdan harita ve sesi indirdim ama oturduğum il kütahya haritada yok ne işime yarar. lütfen yardım

darkarts

darkarts

Üye
googl maps kurdum geçengün hız ve stabilize olarak çooook güzel tavsiye ederim,ama aynı oranda şarj yiyo.

Utku

Utku

Üye
bencede google maps güzel

burhany43

Üye
    Konu Sahibi
arkadaştaki 5800 da nokia mapsde kütahya var ama bende yok bilenler sölesin..

burhany43

Üye
    Konu Sahibi
nadir3391 yardımların için saol. deniyorum inşallah hallolur

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
tabiiki hallolur..

burhany43

Üye
    Konu Sahibi
hallolmadı kütahya bundada yok nadir3391 kütahya yı gösteren bi gps programı varsa onu yükliyim

kaya6031

kaya6031

Üye
google mapsta var bütün iller

burhany43

Üye
    Konu Sahibi
başka 5800 olan telefonlarda nokia mapsde kütahya vardı bende niye yok

deagressive

Üye
dostum cok basit... telefonunu al ve disari cik... nokia maps ac... sana cevrimici olayimmi diyecek sen hayir diyeceksin! daha sonra telefonun navigasyonu uyduyu bulup baglanip konumlama yaptiginda senin haritanda bos gorunucek.. iste o zaman menuden cevrimici ol zimbirtisini seciceksin ve bekleyeceksin. o bulundugun sehrin haritasini download edicek. ortalama 300 400kb surecek! ona gore bilgin olsun! 5800 yeni surumlerinde ovi maps boyle sacma bisey olmus =((
saygilarimla!

kaya6031

kaya6031

Üye
deagressive güzel anlatmışsın . tşk ;)

burhany43

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim olmuyo işte sadece ana yol çıkıyo. nokia mapsde kütahya yok diye garmini yükledim şimdi telefon uyduyu hiç çekmiyo garmini silip telefona format attım ama yine çekmiyo artık dışarıda bile görmüyo uzman arkadaşlar bi yardım be..

kaya6031

kaya6031

Üye
valla iş çok karışdı şimdi

burhany43

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim türkiyenin en büyük cep sitesinde yardım edebilecek bi babayiğit yokmu :)

azreng

Üye
evet bende kütahyadayım ve bendede 3.0 versiyonunda harita yok. 2.0da vardı sokak haritası ancak şimdi sadece ana yol var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt