Nokia 5800 ekran çizilmesine karşı koruyucu kılıf önerileriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

UltiCode

UltiCode

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 ekran çizilmesine karşı koruyucu kılıf önerileriniz?
Arkadaşlar 5800 daha yeni aldım. Haliyle çizilmesinden falan tırsıyorum. Ekranı korumak için kılıf önerilerinizi alabilir miyim?

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
evet bende yeni aldım bende kılıf almak istiyorum önerileriniz nedir arkadaşlar

DJ_3MR3

Üye
bende aldım hepsiburada da invisibleshield saydam koruyucular var ekrana uygulayınca hiç belli olmuyor gözün kapalı alabilirsin

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
teşekkürler bi bakalım....

deformation

Üye
her türlü invisible shield tavsiye ederim...

UltiCode

UltiCode

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar

BAMMBA

BAMMBA

Üye
arkadaşlar gittigidiyorda aşağıdaki ürünü incelemnizi tavsiye ederim. tam koruma, deri kılıf + ekran koruyucu, üstelik indirime girdi...

UltiCode

UltiCode

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar gittigidiyor'dan invisible shield'ı satın aldım. ellerinde bulunmadığı için yaklaşık iki haftada elime ulaştı.
ürün cidden çok güzel. ayrıca telefonun dokunmasından da bir şey kaybolmadı. gönül rahatlığıyla alınabilir bir ürün ;)

staLky

Üye
Ankarada oturan varsa aranzda söleyim kzılay necatibey caddesnide biton telefoncu var bazı yav..lar 5 tlye kılıf ben takarsm 7 tl olur hava kalmaması ıcın ben takym ıstıosan dıo ben adama taktırdım 5tlye hemde beyler okadar iyi biseyk ianlatamam cam gibi bisey böle epey kalın dokunmatıı engelemıyo 2 haft aolacak cok memnunum kılıftan süper bisey.herkeze öneririm netatibey caddesndeki bütün telefonclarda bulablırsınz 5800 ekran koruyucu film diyin direk cıkartırlar :)

Üst Alt