Nokia 5800-5530 ve X6 İçin En Kaliteli ve Özel Ekolayzer Seçenekleri (Resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800-5530 ve X6 İçin En Kaliteli ve Özel Ekolayzer Seçenekleri (Resimli)
''Nokia X6 - 5800 XM ve 5530 XM için En özel ekolayzer ayarlarını sizlere sunuyorum''

Ekolayzer Bölümüne gelin ve Yeni Ön ayar yapın.

1.Ayarımız ''Ekstra bass *'' yada Clear Bass ''

2.MultiBass

3.Hi-Fİ Bass (En Güçlü Bass Ekosu)

4.HyperBass

5.Kulaklıkla Dinleyecekseniz

Böyle Olsun ... Ancak hoparlörler ile dinleyecekseniz ikiside kapalı konuma getirilmelidir.

Korkmanıza hiç gerek yok hepsi Hz ve Khz testlerinden geçmiştir hoparlörünüze zarar vermemektedir.

''Anußis'' 2010 :oke:

• Beğen
Tepkiler: kollayan, asd321asd321, erdew ve 9 diğerleri

Davulbaz

Davulbaz

Üye
Teşekkürler

By_Casparov

By_Casparov

Üye
teşekkürler kardeşim

umutgidik

umutgidik

Üye
Saol dostum gayet güzel çalışma olmuş emeğine sağlık

fatih135

Üye
aga link nerde yaww

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
link mi ? kardeşim bunu telefon üzerinden yapıyorsun

Dtn

Üye
Teşekkürler kardeş.hepsini denedim,hyperbass iyi gibi ama diğerleri çok kalitesiz ses veriyor.bass demek sadece ilk çubuğu fullemek değil,tizi boğmadan dengeli biçimde ayarlamaktır,bu şekilde dinlediğim müzikten bir zevk alamıyorum ben,eyvallah yine de.

bozkurduz

bozkurduz

Üye
teşekkürler. yüksek bass lı müzik dinlemeyi sevdiğimden işime yarayacak ;)

Dtn

Üye
Yüksek bass için tavsiyem v şeklinde,sol taraf en yukarıda veya bir iki altında,en sağ taraf orta veya biraz üstünde,orta kısım da aşağıdan bir iki çubuk yukarıda olarak kullanmanız,kulağınıza göre ayarlarsınız yerlerini ama sadece sol kısmı yükseltmek dediğim gibi sesi boğar.

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
Yüksek bass için tavsiyem v şeklinde,sol taraf en yukarıda veya bir iki altında,en sağ taraf orta veya biraz üstünde,orta kısım da aşağıdan bir iki çubuk yukarıda olarak kullanmanız,kulağınıza göre ayarlarsınız yerlerini ama sadece sol kısmı yükseltmek dediğim gibi sesi boğar.

kardeş kusura bakma ama valla x6da hiç boğuk çıkmadıgı için sorun olmuyor ... siz kafanıza göre ayarlayın :)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
kardeş kusura bakma ama valla x6da hiç boğuk çıkmadıgı için sorun olmuyor ... siz kafanıza göre ayarlayın

ya kardeşim senin telde hoparlörden cızırtı sesi gelmio mu?:hmmm

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
cızırtı dediğiniz neki sizin

Dtn

Üye
cızırtı değil benim derdim,boğuk tizden hoşlanmıyorum :) cızırtı genelde kayıt kalitesi düşük şarkılarda bassı artırınca olur.

SilentOne

SilentOne

Üye
teşşekürler

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
Teşekkürler

craig3535

craig3535

Üye
en iyi eko v şeklidir bass ve diğerleride ona uyumlu ses dengesi mükemmel olur deneyin tavsiye ederim...

asd321asd321

Üye
eline sağlık

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Teşekkürler..:) Rock'ı seçip birinciyi en aşağı alınca temiz ve iyi ses çıkıyor..:oke:

serhat_002

serhat_002

Üye
resimler görünmüyooo:off:

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
kardeş resimleri yenilermisin??

Üst Alt