Nokia 5530 XpressMusic İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Neverex

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Bu Telefonun Hafıza Kartı Yeri Yandaymış.Bu Telefon Samsung e250 Gibi Hafıza Kartı Oynuyormu . Bilenler Yazabilirmi?

Hayır kesinlikle öyle bir sorunu yok.Hafıza kartı kapağı tam oturuyor.Ben bizzat kullanıyorum.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Telefonun şarjı dolu iken kaç gün gidiyor?

Arkadaşım telefonu çok kurcalarsan 2 gün gidiyor.Ama telefonla fazla uğraşmazsan 3-4 gün gidiyor. :oke:

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Param olsa alicagim iPhone 4 paşalar gibi kullanacağım böle vasat telefonlarla uğraşmak istemiyorum bile ama napicaksin :S

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Güzel anlatmışsn teşekkürler.

Starsley

Arkadasım emeğine sağlık güzel anlatmışşın ama ben şunu anlamıyorum sen 5800 la 5530 u kıyaslayamassın nedenmi senin o yazdığn özelliklerin hepsi hatta fazlası 5800 da var nokia 5530 u 5800 alt modeli olarak yaptı bunu unutma ve şunu bil 5530 da ikinci kamera yok ;) yani görüntülü görüşme yok bu utanç verici ve bomba 3g yok yani konuşmaya gerek yok

--------------- Ekleme ---------------

Arkadasım emeğine sağlık güzel anlatmışşın ama ben şunu anlamıyorum sen 5800 la 5530 u kıyaslayamassın nedenmi senin o yazdığn özelliklerin hepsi hatta fazlası 5800 da var nokia 5530 u 5800 alt modeli olarak yaptı bunu unutma ve şunu bil 5530 da ikinci kamera yok ;) yani görüntülü görüşme yok ve bomba 3g yok yani konuşmaya gerek yok

batuone

Üye
güzel anlatım kardeş sağol :oke:

Neverex

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 5635 kişi bakmış 24 kişi cevap yazmış.Yazık yahu emeğe saygı.İyi ya da kötü her ne olursa olsun insan bir cevap yazar.Cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum bu paylaşıma sahip çıktıkları için.

Starsley

5800 uretımden kalmadı arkadasım suan cok tuketılen bı telefon nasıl uretımden kalkar x6 kalkmak uzere cunku satmıyo nokıa satan telefonun uretımını durdurmaz ıyı arastır oyle bılgı ver bı zahmet

mmeettiinn0033

mmeettiinn0033

Üye
şindi nokianın gözde telefonı olan n8 ve c7 herhalde

celatx

celatx

Üye
bu nokia bi özellik koyuyo birini alıyo 3g olsa gidip alacağım

Reis™

Üye
teşekkürler

Üst Alt