Nokia 5130 Xpress Music

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Legend_143

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5130 Xpress Music
Bu telefondan almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Bide kullanan arkadaşlar kamerası kötü diyolar bilgi verebilir misiniz,oyun oynanabiliyor mu?

iCarly

iCarly

Üye
arkadasım mükemmel telefon oyun oynanabilio zaten 2.0 lık mkameraan sen ne bklion fotograaf makinesi deil ki o mükemmel tlfon bnde var sende asl bnbce

dadash_sebo

dadash_sebo

Üye
valla şu anda ben kullanıyorum memnunum. Kamera güzel ama bi eksikliği flaş olmaması. diğer taraftan on numara bi telefon...

futbol123

futbol123

Üye
harika bir telefon almanı tavsiye ederim ama 3g yok

mertcanyıldırım

mertcanyıldırım

Üye
bende yaklasık 1,5 haftadır kullanıyorum süper bir telefon. ses ve görüntü kalitesi iyi. ve oyunlar heyecan veriyor. tbi s40 uygulamalı java oyunlarda yükleniyor, bu gerçekten ilgi çekici :)

djsalih91

djsalih91

Üye
bence alma parana yazık 5130 un çözülemicek biçimde yazılım sorunu var zaten yorum yazan arkadaşlar yeni almışlar telefonu şöyle bi 5-6 ay geçsin bakalım bu yorumları tekrar yazabileceklermi ben 1 yıl kullandım daha fazla dayanamayıp sattım kesinlikle uzak durun bu cihazdan :nono:

yerter

Üye
5130 um var facebook bedava girmek istiyorum yardım lütfen ?????

HaciWhat35

HaciWhat35

Üye
Telefonu yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum evet biraz sorunlu bir telefon ama sorunları pek can sıkıcı değil Ses Kalitesi, Görüntü Kalitesi olsun mükemmel bir telefon.. Fotoğraf çekmeye gelince 2.0 M.pixellik bir kamera için çok iyi fotoğraf kareleri çıkartıyor :)

kollucu

kollucu

Üye
Beğenen fazla yok sorunlar çıkıyor bir kaç ay sonra bence başka telefon al kamera güzel ama ilk önce başka formatta çekiyor sonra jpg oluyor ben oyun indire medin güzel bu tele uygun güzel site oyun bilen varsa yazsın lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt