Püf Noktası Nokia 500 İle İlgili Soru(n)larınızı Bu Konuda Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500 İle İlgili Soru(n)larınızı Bu Konuda Sorun
Evet Nokia 500 sahipleri!
Girdiğimiz bu belanın birtakım yazılımsal/kullanıcı hatası sonucu oluşan soru(n)ları varsa,bu konuda soralım.Nokia 500'e %100 hakim birisi olarak,elimden geldiği kadar sorunlarınızı çözeceğim :oke:
Böylece konu kirliliğini önlemiş olalım :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

JinSon

JinSon

Üye
Merhaba. Benim Nokia 500 üm ingilizce. Bunu nasıl türkçe'ye çevirebilirim veya türkçe rom var mı? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba. Benim Nokia 500 üm ingilizce. Bunu nasıl türkçe'ye çevirebilirim veya türkçe rom var mı? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.
Ayarlarda türkçe olmamasına şaşırdım :hmmm
Nokia 500 Orjinal CFW - MaxiCep
Bu konuda Türkçe olan orjinal firmware dosyaları mevcut :oke:
Forumda flash atma konusu var (resimli anlatım) Telefona o konu yardımıyla flash at :oke:

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Hocam bu telefon angry birds'ün diğer sezonlarını oynatıyo mu? Telefonda yüklü geleni oynatıyor mesela

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Fruit Ninja gibi Angry Birds (Rio ve Seasons) Nokia 500 için özel sürüm çıkardı :) Ben bu iki oyun için konu açarım ikisi de bende var :oke:

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Hadi ya hepsi olmuyor demek. Evet markette görmüştüm onları üçer lira. İyi olur :D

frestyler28

Üye
merhaba Hocam. Benim elimde bir adet nokia 500 var ama telefona film atıp izlemek istiyorum. Hep format sıkıntısı yaşıyorum. Bunun için bana media player önerin nedir her formata uygun olan ?

relax.tr

relax.tr

Üye
kardeşim angry birdsleri yükleyip link Atar misin ? Ama geri sayım olmasın telefondan indircem de

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim angry birdsleri yükleyip link Atar misin ? Ama geri sayım olmasın telefondan indircem de
Oyunlar için konu açacağım dostum :oke: Yoğun olduğum için biraz zaman alabilir yarın kesin açarım :oke:
Strateji - Nokia 500 Angry Birds Seasons v2.2 - MaxiCep
Strateji - Nokia 500 Angry Birds Rio v1.4.2 - MaxiCep
Oyunlar hazır dostum :oke:

@Safak

@Safak

Üye
Fruit Ninja gibi Angry Birds (Rio ve Seasons) Nokia 500 için özel sürüm çıkardı :) Ben bu iki oyun için konu açarım ikisi de bende var :oke:
linkini atarnısınBu nokia 500 evols nasıl birsey anlatırsan sewinirim :)
Oyunlar için konu açacağım dostum :oke: Yoğun olduğum için biraz zaman alabilir yarın kesin açarım :oke:
kusura bakma görmedim linkleri

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
linkini atarnısınBu nokia 500 evols nasıl birsey anlatırsan sewinirim :)
Evols kullanmıyorum ama Muhammed abinin N8 inde yüklü ona sorabilirsin performans fena değil ama ben görsel açıdan sevmediğim için yüklemedim

relax.tr

relax.tr

Üye
Ben evols kullanıyorum gerçekten en güzel cfw bence , en yeni widget ler onda performans ve hafıza olarak en iyisi gereksiz hiç bi şey yok mutlaka yükleyin

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Ben evols kullanıyorum gerçekten en güzel cfw bence , en yeni widget ler onda performans ve hafıza olarak en iyisi gereksiz hiç bi şey yok mutlaka yükleyin
Zevklerimiz farklı dediğim gibi ama bi ara evolsun görsel modlarını değiştirip bi kaç mod daha ekleyip kullanırım

relax.tr

relax.tr

Üye
görsel mod yaparsn kardeşim avkon tema vs yaptın mi al sana görsel mod

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar yok zaten ancak Eylül de falan atabilirim

relax.tr

relax.tr

Üye
e git bi internet kafeye ya da liseye gidiyosan akıllı tahta var bizde ben ordan attım

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun şu halinden memnunum gerek yok :oke:

muhammetuludag2

muhammetuludag2

Üye
telefona virüs prohramı yükledim sonra telefon 30dk sonra dondu bende bataryayı çıkarıp tekrar taktım ama tuş kilidi kısmı gelmiyo ne yapmam lazım

Üst Alt