Haber Nokia 3310 Satışa Sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 3310 Satışa Sunuldu
Nokia, yeni Nokia 3310 modelini satışa sundu. Bununla birlikte tüm Nokia akıllı telefonların yılın ikinci çeyreğinde küresel olarak satışa sunulacağını açıkladı.

Nokia'nın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre Nokia 3310'un satışları ve dağıtımı başladı. Bu bilgi, aşağıda görebileceğiniz kısa ve eğlenceli bir video ile birlikte resmi olarak duyuruldu.

Bununla birlikte, Nokia'nın sitesinde cihazı satan hiçbir perakendecinin bağlantısı veya ismi bulunmadığından, bunun tam olarak ne anlama geldiğinden emin değiliz. İkonik telefonun yenilenmiş versiyonu olan Nokia 3310, muhtemelen dünya çapındaki tüm mağazalara ulaştırılması üzere dağıtımı başladı, buna karşılık Birleşik Krallık perakende zinciri Clove Technology zaten Nokia 3310 için ön siparişleri kabul ediyordu. Ancak yeni Özellikli Telefonu Clove üzerinden satın almak isteyenler, şirketin web sitesine göre Haziran ayı sonuna kadar beklemek zorunda kalacak.

Sanırız "Şimdi dağıtıma sunuldu" şeklindeki açıklamayı tam olarak anlayan bir tek biz değiliz. Kullanıcılar, mobil cihazın gerçek zamanlı olarak ne zaman kullanılabilir olacağı konusunda daha fazla ayrıntı istemek için Twitter'a başvurdu ancak Nokia çoğu kişiye aynı kopyala yapıştır yanıtıyla cevap vermeyi seçti:

Merhaba, önümüzdeki birkaç ay içinde ürünlerimizi küresel bir şekilde satışa sunacağız, ileriki duyurular için sayfamıza bağlı kalalım.
Bununla birlikte, bazı kullanıcılar Nokia markasının "görkemli büyükannesini" beklemediklerini belirtti ve Nokia 6 akıllı telefonu beklediklerini firmanın sosyal medya hesabı aracılığı ile işletmeye özen gösterdi.

Şirketten gelrn bir diğer açıklamadan anlaşılan ise her şey planlandığı gibi olursa önümüzdeki ayın sonlarına kadar Nokia 6 akıllı telefonları global pazarlarda satışa sunulmuş olacak. En azından Nokia akıllı telefonların küresel olarak satışa sunulacağı tarihle ilgili daha somut bilgiler verilmiş olması kullanıcıları heyecanlandırmışa benziyor. Bize sorarsanız, Nokia markasını taşıyan Android işletim sistemli akıllı telefonlar yakında piyasaya çıkmaz. Muhtemelen Haziran ayının ikinci yarısından itibaren satın alınabilir olacaklardır.

Nokia 3310 Satışa Sunuldu, Tüm Nokia Telefonlar İkinci Çeyrekte Küresel Olarak Satışa Sunulacak

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Yıllar Sonra, çok lazımdı sanki.

MaxipmaN

Üye
Oyuncağa benzemese güzel strateji

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Artik Nokia Naparsa yapsın eskisi gibi olamayacak.
Eski Başarıyi elde edemeyecek.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve kralberk13
kralberk13

kralberk13

Üye
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Nokia hatalarından ders alıp gerçekten güzel bir pazarlama yaparsa ve telefonlarının arkasında durursa eskisi gibi olacağından hiç şüphem yok. Gelsin bir tane akıllı telefinlarından alacağım

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Nokia henüz ölmedi hala telefonları kullanılıyor ve satıyor yeni telefonların da son derece başarılı olacağına inanıyorum.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bence hepiniz ön yargıyla yaklaşıyorsunuz nokia'ya yok hepinizin samsung lg bilemedim apple gibi takıntıları var önce bir ön yargılarınızdan kurtulun da sonra eleştirin nokia'yı yada diğer android firmalarını bence hatalarından ders alırsa nokia eski popülerliğini yakalar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Nokia nın satıcıları açıklamaması izlediyseniz hacı hüsrev baskınını abi okuyam ben ya ! geliyoz ya ! diye camdan bağıran oğlana benzer

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Nokia nın satıcıları açıklamaması izlediyseniz hacı hüsrev baskınını abi okuyam ben ya ! geliyoz ya ! diye camdan bağıran oğlana benzer
? Şu yazdıklarını bir kendin okur musun? Ondan sonra ne anladığını bana da anlatır mısın kardeşim?

• Beğen
Tepkiler: messevim
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
bence hepiniz ön yargıyla yaklaşıyorsunuz nokia'ya yok hepinizin samsung lg bilemedim apple gibi takıntıları var önce bir ön yargılarınızdan kurtulun da sonra eleştirin nokia'yı yada diğer android firmalarını bence hatalarından ders alırsa nokia eski popülerliğini yakalar
Herkes kendi Fikirlerini paylaşabilir. Sizin; Başkalarını yargılama Hakkınız yok burada :oke:
:ban:

Son düzenleme:
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
sen tamamen yanlış anlamışsın dediğimi fikrine saygı duyuyorum ama burda ben kimseyi yargılamıyorum sadece kendi fikirlerimi söyledim bunada karşı çıkamazsın heralde :)

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
herkes hürdür sen adama neden bunu yazdın bunu dedin vs diyemezsin o zaman sende yorumlama :D ;)

• Beğen
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
ne çabuk gömdünüz be :D hani ilk olarak orta düzey çıkardı ya var bahaneniz :D
ben inanıyorum Nokia eski havasını yakalamasa bile yine adını duyuracaktır malum eskiden kendi yazılımını kendi üretiyordu şimdi iseo ile Google bakıyor ama Nokia yine kendi tarzını konuşturacaktır. Yeter ki eski sağlamlık huyunu bırakmasın ki bırakmamış Nokia 6 da gördük bildiğin banka kasası gibi :D

geçen hafta benim dayıoğlu iki yıl önce yitirdiği x2isini buldu tam 4 kez sürülen ve ürün kaldırılan bir tarlada biraz perişan halde :D tek sıkıntı kamera çalışmıyor.
ama almayan da olur muhtemelen vardır sebebi ne diyelim saygı duyarım ama daha ilk seri cihazları tam görmeden de etiketlemeyelim çevremde android Nokia dediğimde tamam kesin lider olur diyen çok ve bunlar öyle teknolojiye uzak kişiler de değil.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Nokia Symbian ile anlaşma yaptı ve yıllarca Symbian işletim sistemini kendi telefonlarında kullandı. Symbian Foundation adlı şirket vardı ve Nokia'nın telefonlarına Symbian işletim sistemini yapıyorlardı. Nokia'nın Symbian'ı kendisi yapıpta telefonlarına filan koyduğu yok yanlış bilgi olmasın. Şu anda Symbian'ın en büyük hissesi Nokia'a ait.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Nokia Symbian ile anlaşma yaptı ve yıllarca Symbian işletim sistemini kendi telefonlarında kullandı. Symbian Foundation adlı şirket vardı ve Nokia'nın telefonlarına Symbian işletim sistemini yapıyorlardı. Nokia'nın Symbian'ı kendisi yapıpta telefonlarına filan koyduğu yok yanlış bilgi olmasın. Şu anda Symbian'ın en büyük hissesi Nokia'a ait.
Symbianın yaratıcısı Nokia'dır symbian foundation ise bu sistemi kullanan ortakların kurduğu bir kuruluş. Bunun içinde sony samsung gibi ortaklar var kendi java temeli işletim sistemlerini yaparken bu vakıftan destek aldılar malum android ortaya çıkınca symbianın adı anılmaz oldu vs araya ms falan da girince unutuldu.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Symbianın yaratıcısı Nokia'dır symbian foundation ise bu sistemi kullanan ortakların kurduğu bir kuruluş. Bunun içinde sony samsung gibi ortaklar var kendi java temeli işletim sistemlerini yaparken bu vakıftan destek aldılar malum android ortaya çıkınca symbianın adı anılmaz oldu vs araya ms falan da girince unutuldu.
Symbian ı nokia filan yaratmadı symbian nokia kullanmadan önce de vardı zaten. Şuraya yazmadan önce az araştırın. İlk zamanlar pda lar için üretilen işletim sistemi idi. Sonra nokia bu sistemi geliştirerek kendi telefonlarına uyarladı. Anlaşma yaptıktan sonra symbian ı geliştirdiler. Nokiayaya ait olsaydı Symbian o zaman telefonların kitaplarında Symbian ın Nokiayaya ait olduğu yazardı. Symbian Nokiayaya bağlı bir kurum değil hiçbir zaman da olmadı. Ama en çok kullanan Nokia oldu be ortaklıklarını bozup Symbian tabanlı telefon üretmeyeceklerini söylediler. Umarım bu açıklama yeterli olmuştur. java da Oracle adlı bir şirkete ait.

Son düzenleme:
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Symbian ı nokia filan yaratmadı symbian nokia kullanmadan önce de vardı zaten. Şuraya yazmadan önce az araştırın. İlk zamanlar pda lar için üretilen işletim sistemi idi. Sonra nokia bu sistemi geliştirerek kendi telefonlarına uyarladı. Anlaşma yaptıktan sonra symbian ı geliştirdiler. Nokiayaya ait olsaydı Symbian o zaman telefonların kitaplarında Symbian ın Nokiayaya ait olduğu yazardı. Symbian Nokiayaya bağlı bir kurum değil hiçbir zaman da olmadı. Ama en çok kullanan Nokia oldu be ortaklıklarını bozup Symbian tabanlı telefon üretmeyeceklerini söylediler. Umarım bu açıklama yeterli olmuştur. java da Oracle adlı bir şirkete ait.
Java bir programla dili zaten
Nokianın epoctan aldığı ise symbianın çekirdeğiydi bu çekirdek tıpkı linux gibi ki muhtemelen bunu biliyorsundur çekirdeği geliştirip s60 ve symbian 3 serisine çeviren de Nokia
yani Google nasıl androidi boş bir çekirdekten inşa ettiyse Nokia aynısını symniana yaptı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Java bir programla dili zaten
Nokianın epoctan aldığı ise symbianın çekirdeğiydi bu çekirdek tıpkı linux gibi ki muhtemelen bunu biliyorsundur çekirdeği geliştirip s60 ve symbian 3 serisine çeviren de Nokia
yani Google nasıl androidi boş bir çekirdekten inşa ettiyse Nokia aynısını symniana yaptı
Arkadaşım ben javadan bahsetmiyorum. Sen yazdıklarını okudun mu? Bana Symbian'ı Nokia yaptı diyorsun. Symbian Nokia telefonlarına koymadan çok önce de vardı zaten. Adı Symbian değildi pda'larda filan kullanılıyordu. Daha sonra Nokia ortaklık kurarak kendi telefonları için geliştirilmesini sağladı. Eğer Symbian sadece Nokia'ya ait olsaydı, diğer telefon üreticilerinin Nokiayaya para ödemeleri gerekmez miydi?

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir

Üst Alt