nokia 3230larda mesajları hafıza kartına yönlendi

Sponsorlu Bağlantılar

cabuksu

Üye
slm 3230 bluetuttan 6 7 8 mgbyttan yuksek dosyaları bende ındıremıorum ama su anda bı program buldum ıcınde 10 larca telefon programı we hafıza sorunu ıcın bı program var taratıp deneın adresı werıorum bu rar sıfresı:judgedh buda adresımız :
not:alıntı dır arkadaslar

--------------- Ekleme ---------------

ben tarattım 2 vrıus bulundu sız dıkkat edın arkadaslar ama guzel programlar war

inocan90

inocan90

Üye
graw ve mcervang arkadaslarımın verdıgı yardımlar gayet işe yarar bende denedım calıstı mp3 lerın sesını arttırdım ve hafısa kartına msj tasıma işlemıde tamam verılen lınkler kırık ama gereken programların adını google ye yazın ındırın basit iş herkese tesekkur ederım maxicep bır baska dunya

bu neye yarıo bı acıklasana ? anlamadım:d

arkadaslar !!! baska konuda yardım almak ıstıyorum ben benım bı sıtem var orasya banner falan eklıcem modıfıye etcem sıteyı ama yapamadım bana yardımcı olacaklar varsa [email protected] sımdıden tesekkur ederım bıde bana vırtual falan lazım program yanı kayıt yapmak ıcın

6630 gıbısı yok benım vardı bzuldu sımdı 3230 aldım yavas mavas ama nabalım programla adam edecez arkadaslar ram falan yukleyıp

basiret33

basiret33

Üye
ya ben bulamadım nerede s60_stories denen dosya link koyarmısınız...:agla

bulamayarum.....

tanner1973

Üye
adam gibi rar şifresini koysana milletle dalgamı geçiyon

arpaat

Üye
Dosyalar kategorisinde s60_stories isimli bir dosya var onu yüklerseniz sorun düzelecek.. ;)
ben söylediğiniz dosyayı bulamadım başka bir arkadaş link vermiş oda bozuk çalışmıyor yardım ederseniz sevinirim.....

busemercan

Üye
offf nerde dosya

hustop

Üye
usta bu dosya nerde göremedimde

azdeftre

Üye
Arkadaşlar Ben İlk Çıktıgında Almıstım 3230'u Ve Bu Zamana Kadar Bi Problemini Görmedim Güzel Telefon Herkeze Tavsiye Ederim :bye2:

erdi erzi

Üye
kardeşlerim var

adresi burdan ulaşabilrsiniz adı msv drıveE

ertugrulaksoy

Üye
nokia 3230 kullanıcısıyım. nokia 6303 classic aldım. 3230 un hafızasındaki mesajları 6303 e aynen aktarmak istiyorum. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz??

woundedlion92

Üye
arkadaşım bir link verebilirseniz çok sevineceğim kaç saattir arıyorum 1 ten bile link bulamadım lütfen yardımcı olun .

maziden biri

Üye
tşkler

Üst Alt