nokia 3110 c kapanıp açlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

yorganci74

Üye
    Konu Sahibi
nokia 3110 c kapanıp açlıyor
nakia 3110 c hafıza kartını taktıgım zaman kapanıp açılıyor hafıza kartı yokken iyi takıtımmı durmadan kapanıp açılıyor acil yardım bekliyorum

Hellboy®

Hellboy®

Üye
oncelıkle bu konuyu s40 Java destek bolumune acmalıydın neyse sorununa gelelım
Ben de 3110c kullanıcısıyım aynı sorun bana da oldu Servıse goturup versıyon attırdım sımdı duzeldı
Telefonun yazılım hatasından kaynaklanan bır roblem...

zeminekerem

Üye
saol

ferit126

Üye
benim de oldu servise götürdüm bi daha oldu asıl sorun direk kart rider la yuklemede pc suite ile yuklersen bişi olmaz

mguzelkara

Üye
hafıza kartının içindeki bazı dosyaların yanlış formatlanmasından oluyor bende evde videoları 3 gp ye çeviriyorum imm too programı ile yaptığım zaman kapanıp açılıyo videonun sonunda fakat başka bir programla yaptığım zamn olmuyor

mystro61

mystro61

Üye
hafıza kartında virüsde olduğundan kapanıyor

özgün87

Üye
yeni versiyonu çıktı v7.01 nokianın sitesinden indirebilirsiniz kapanıp açılmaıyo artık:D

sercan_27

Üye
yeni versiyonu çıktı v7.01 nokianın sitesinden indirebilirsiniz kapanıp açılmaıyo artık:D

EVT v.7.01 de hiç bir sorun yok Nokia Sowfware Updater programı yardımıyla kurabilirsiniz.

sheytan57

sheytan57

Üye
OLMuyo yaRıdm Edın ya ! sorun devam edıyor ! suREklı acılıp kapanıyor ! telefon acılıdıgı zaman hıc kapatmıyoruj 2 gun sonra şaRjda kapanıyo;R yada En ufak bı msj geLdıgın de Kapanıo ! yardm

--------------- Ekleme ---------------

baŞka bi Fikri OLan !?

guvenmert

Üye
yazılım at arkadasım

arkadasım su an bende aynı sorunla karsı karsıyayım.yazılım at dedıler banada sen bı yazılımı dene
.............:(suan bende ınternette bu soruna cozum arıyorum:(

meristem

Üye
Otelefonu elden çıkar ondan hayır doğmaz hafıza kartını fazla doldurma

jonturk007

Üye
kardeşim ben sana yardım ederim benimde aynı sorundu açılıyo kapanıyo açılıyo kapanıyo ... vs. goturduk telefoncuya ilk once dedi hafıza kartını değiştir ben değiştirdim yıne aynı sorun oldu bida goturdum bu sefer dedi bi bataryasını değiştirelim değiştirdi Vallah 4 aydır tıkır tıkır çalışıyo bence sizde bataryayı değiştirin benden solemesı

melih2323

melih2323

Üye
oncelıkle bu konuyu s40 Java destek bolumune acmalıydın neyse sorununa gelelım
Ben de 3110c kullanıcısıyım aynı sorun bana da oldu Servıse goturup versıyon attırdım sımdı duzeldı
Telefonun yazılım hatasından kaynaklanan bır roblem...
çok doğru bendede aynısı oldu bende götürdüm versiyon yenilediler oldu 5-6 aydır kullanıyorum

Otelefonu elden çıkar ondan hayır doğmaz hafıza kartını fazla doldurma
kesinlikle öyle değil servise götür onlar yaparlar 2 gün sonra alırsın çok güzelde kullanırsın

yozgats66

Üye
3110c reset atma sorununu cözdum
bu lınkten 3110 c için yenı yazılım yapmıslar onu yukleceksin sonra usb yi takıp yapacaksın sitede nasıl yapacan yazıyor

kartalrahim

Üye
Telefondaki oyunları silin ve telefon hafızasını resimle doldurun tlfn hafızası hep dolu kalsın

ahmett394

ahmett394

Üye
yaa arkadaşlar benim telefonu bir türlü anlayamadım alalı 1 sene 1 ay oldu 2009 ocak ayında ver.7.01 yüklettim dün gece hiç kapatmazdım ama dün kapattım sabah açtım hattım avea kapanıp açılıyor sürekli 10 sny içinde reset atıyor sonra turkcell hattımı taktım birşey yoq anlayamadım bu telefonu yazın inşallah degiştirecem bıktım yaa her an aklıma geliyor kapanıcak diye.

blackdevil123

Üye
ben yani üye oldum nasıl oyun indirildiğini bilmiyorum öyretirmisiniz

büşra12

Üye
o bendede olmuştu o virüsten kaynaklanıyor birde telefonun usb yapılandırma ayarları silindiğinden .şimdi bilgisayara bağlanan telefonla uyumlu bi kart al bnmkinin adı SİYOTEAM . hafıza kartını buna taak . bütün resimleri şarkıları videoları hepsini sil . baştan yüklersin yoksa açılmaz . yazılıma filan gerek yok buarada . dediğim gibi bütün bilgileri sil . bak nasıl açılıyor. virüs yediğinden yada müzikler belleği doldurduğundan kaynaklanıyor . siz dediğimi yapın .

bataryayı değiştirmene hafıza kartını değiştirmeye hiç gerek yok .bütün resimleri videoları müzikleri silin . sorun geçiyor

elif9669

Üye
ben arkadaşın dediğini yapmaya çalışıyorum bakalım inşallah olur.. başka çare bulanlar varsa yazabilirler mi????

Üst Alt