nokia 301 kamera uygulaması ve sistem uygulamaları kaldırmak (ÇOOOK ACİL)

Sponsorlu Bağlantılar

omerelitokk

Üye
    Konu Sahibi
nokia 301 kamera uygulaması ve sistem uygulamaları kaldırmak (ÇOOOK ACİL)
arkadaslar nokia 301 model telefonda market uygulaması, kamera uygulaması gibi sistem uygulamalarını kaldırmak mümkün mü. çok acil yardım lütfen.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bununla ilgili hiçbir bilgi görmemiştim, olmaz diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve Silinen Üye 2619136

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
arkadaslar nokia 301 model telefonda market uygulaması, kamera uygulaması gibi sistem uygulamalarını kaldırmak mümkün mü. çok acil yardım lütfen.

“Telefon İle Menüde Değilde, Galeri, Ekstra, Oyunlar, Uygulamalar (V.B) Klasörlerde Bulunan, Telif Hakkı İçeren Dosyaları Silmek Mümkün.”
“Fakat Bilgisayar İle, Telefonun Sistemine Girip, (Menüde De İçeren) Sistem Uygulaması Silmek Mümkündür.”

Son düzenleme:

omerelitokk

Üye
    Konu Sahibi
peki bunu bilgisayar üzerinden nasıl yapabiliriz hocam. yani menüdeki uygulamaları nasıl silebiliriz.

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap

omerelitokk

Üye
    Konu Sahibi
“Uzun Yazı Paylaşacağım. Bekletebilirim, Ama Yapmak Kolaydır.”
hocam benim sadece 24 saatim var yapmak icin ve durumum cok ozel ve cok onemli. isterseniz özelden durumumu paylasabilirim

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
“Öncelikle Buradan Mobi MB Uygulamasını İndirin: Ve Kurun.”
“2. Telefonunuzu USB İle Bilgisayara Bağlayın.”

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

omerelitokk

Üye
    Konu Sahibi
“Öncelikle Buradan Mobi MB Uygulamasını İndirin: Ve Kurun.”
“2. Telefonunuzu USB İle Bilgisayara Bağlayın.”
evet hocam mobimb yi kurdum ve cihazı bağladım pcye

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
“3. Uygulamayı Açın, File Ve Sonra Da Settings Butonuna Basın. Sırayla, Add A New Connection > Cable Connection > Nokia Native USB Phones > CA-101 Cable (Micro-USB) Butonlarına Basın.”
“4. C: Diskini Açın.”

omerelitokk

Üye
    Konu Sahibi
“3. Uygulamayı Açın, File Ve Sonra Da Settings Butonuna Basın. Sırayla, Add A New Connection > Cable Connection > Nokia Native USB Phones > CA-101 Cable (Micro-USB) Butonlarına Basın.”
evet hocam nokia rm-840 geldi ekrana

• Beğen

omerelitokk

Üye
    Konu Sahibi
hocam videolarda izlemiştim cihazın yanında + işareti çıkıyordu. benim çihaz açılmıyor yanındada + işareti yok. ''...'' var ve cihazın dosyaları açılmıyor.
“Onu Açın. Ne Görüyorsunuz?”

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
hocam videolarda izlemiştim cihazın yanında + işareti çıkıyordu. benim çihaz açılmıyor yanındada + işareti yok. ''...'' var ve cihazın dosyaları açılmıyor.

“Nokia PC Suite’yi De Bağladınız Mı?”

omerelitokk

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
hocam hayır açmadım. nokia 301 i acabilecegim nokia suite var mı acaba. bi kactane indirmiştim ve acmamıstı

“O Zaman Olmaz. Ben Bakayım Var Mı?”

omerelitokk

Üye
    Konu Sahibi
hemen indiriyorum ve suite ile birlikte mobimbyi acıyorum. suan suite iniyor hocam
hocam suiteyi kurdum ve bağlandım fakat suiteye bağlı olduğu için mobiMB ye bağlanmadı

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
“Mobi MB İşlemini Baştan Alın.”

omerelitokk

Üye
    Konu Sahibi
“Mobi MB İşlemini Baştan Alın.”
hocam önce nokia suiteye bağlanıyorum daha sonra mobimb'de işlemleri baştan alıyorum fakat görmüyor cihazı. suiteyi kapatırsam hemen görüyor cihazı fakat ''+'' gelmiyor
hocam önce nokia suiteye bağlanıyorum daha sonra mobimb'de işlemleri baştan alıyorum fakat görmüyor cihazı. suiteyi kapatırsam hemen görüyor cihazı fakat ''+'' gelmiyor

EDİT: hocam şuanda ikiside aynı anda bağlı fakat + işareti hala çıkmıyor yani telefon detaylarına girmiyor

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap

“Bluetooth Var Mı Bilgusayarınızda?”

Üst Alt