Nokia 2330 Bluetooth yoluyla indirilen tüm oyunlarda uygulamalarda geçersiz uygulama sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

fleexisimlikullanıcı

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 2330 Bluetooth yoluyla indirilen tüm oyunlarda uygulamalarda geçersiz uygulama sorunu.
Merhaba evde eski nokiamı bulmuştum bende oyun yüklemeyi karar verdim içinde hiç oyun uygulama yoktu ana telefonumdan indirdiğim oyunları uygulamaları noktaya gönderince işletim sistemi S40 diye biliyorum.

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Attığın oyun jad uzantilimi? Jad uzantılı ise o hatayı alırsın. Jar uzantılı oyun at. Jad uzantıları sadece internet uzerinden indirildiğinde açılır.
Birde konuyu yanlış yere açmışsın. S40 Java destek bölümüne açman lazımdı konuyu moderatorler yada adminler S40 Java ya taşısın bu konuyu.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Jar uzantılı yüklemeniz gerekmekte.

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Jar yüklüyorum zaten doğru çözünürlükte ve jad da denedim yine olmuyor
Bluetoothla direkt uygulamayı gönderiyorsun geçersiz uygulama hatası peki saat tarih ayarları nelerdir ?

Genelde bu yüzden hata verir. Doğru ise geçmişe alın deneyin

fleexisimlikullanıcı

Üye
    Konu Sahibi
Bluetoothla direkt uygulamayı gönderiyorsun geçersiz uygulama hatası peki saat tarih ayarları nelerdir ?

Genelde bu yüzden hata verir. Doğru ise geçmişe alın deneyin
Tarih saat doğru gösteriyor geçmişine denedim yine olmuyor USB kablosu bulursam sıfırlamayı deneyeceğim

Son düzenleme:
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Tarih saat doğru puanı gösteriyor geçmişine denedim yine olmuyor USB kablosu bulursam sıfırlamayı deneyeceğim
Nokia PC Suite ile indir oyunları. Bilgisayarına Nokia PC Suite programını kur 2330 u Bluetooth ile PC Suite uygulamasına bağla ve PC Suite den oyun uygulamanın jar dosyasini seçip kur.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

fleexisimlikullanıcı

Üye
    Konu Sahibi
Nokia PC Suite ile indir oyunları. Bilgisayarına Nokia PC Suite programını kur 2330 u Bluetooth ile PC Suite uygulamasına bağla ve PC Suite den oyun uygulamanın jar dosyasini seçip kur.
Sağolun sorunu çözdüm kendi telefonumda olmuyormuş başka mobilde denedim yine yükledi nokia pc suitedede yükledi
Mesaj birleştirildi:

Yeniden eşleştirme yaptım bu sefer tamamen çözüldü

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, XXXturi01 ve gonyalı
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Sağolun sorunu çözdüm kendi telefonumda olmuyormuş başka mobilde denedim yine yükledi nokia pc suitedede yükledi
Mesaj birleştirildi:

Yeniden eşleştirme yaptım bu sefer tamamen çözüldü
Tamam. Birde çok iyi oyun ve uygulamalar var Java için. Kesinlikle yükle. Jtube yükle mesela youtube videosu izlersin. Google Maps yükle haritalara bakarsın hemde street view özelliği ile dünyayı 360 derece görüntülersin. TibiaME oyununu kesinlikle indir online bir oyun baya sariyo bı Nokia 2730 imla arkadaslarimla online oynamıştım baya sariyordu

• Beğen

fleexisimlikullanıcı

Üye
    Konu Sahibi
Tamam. Birde çok iyi oyun ve uygulamalar var Java için. Kesinlikle yükle. Jtube yükle mesela youtube videosu izlersin. Google Maps yükle haritalara bakarsın hemde street view özelliği ile dünyayı 360 derece görüntülersin. TibiaME oyununu kesinlikle indir online bir oyun baya sariyo bı Nokia 2730 imla arkadaslarimla online oynamıştım baya sariyordu
Yanlız onları kaldıracağını hiç düşünmüyorum.

• Beğen

fleexisimlikullanıcı

Üye
    Konu Sahibi
Kaldırır telefon. Kb boyutları var hatta soyliyim ne kadar kb olduklarını
Google Maps 400 kb civarı
TibiaME 120 kb civarı
Jtube 151 kb
Jtube yükledim açıldı fakat videoları açamadı bende forumda gezdim biraz bolt diye bir tarayıcı buldum ve youtube açan bir tarayıcı galiba.
Mesaj birleştirildi:

Peki 3d oyun önerin iz var mı?

Son düzenleme:
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Jtube yükledim açıldı fakat videoları açamadı bende forumda gezdim biraz bolt diye bir tarayıcı buldum ve youtube açan bir tarayıcı galiba.
Mesaj birleştirildi:

Peki 3d oyun önerin iz var mı?
Jtube den video açmak için jtube nin ayarlarına gel Via browser seçenğini Via 2yxa.mobi olarak değiştir sonra video aç bir siteye atcak doğrulama kodu gircen alta inip watch online rtsp ye tiklican bı ekran çıkacak sayaç 100 olana kadar yenilicen tek yenilemede 100 olur sonra alta inip tekrar watch online rtsp ye tıklayınca video açılacak. Birde Bolt Browser desteği kesildi artık çalışmaz. 3d oyun olarak snake iii ve rally öneririm.

• Beğen

fleexisimlikullanıcı

Üye
    Konu Sahibi
Jtube den video açmak için jtube nin ayarlarına gel Via browser seçenğini Via 2yxa.mobi olarak değiştir sonra video aç bir siteye atcak doğrulama kodu gircen alta inip watch online rtsp ye tiklican bı ekran çıkacak sayaç 100 olana kadar yenilicen tek yenilemede 100 olur sonra alta inip tekrar watch online rtsp ye tıklayınca video açılacak. Birde Bolt Browser desteği kesildi artık çalışmaz. 3d oyun olarak snake iii ve rally öneririm.
Hocam başka bir nokiamın sorunuyla konu açtım bakar mısınız?

• Beğen

fleexisimlikullanıcı

Üye
    Konu Sahibi
Yaptım ama bu sefer Rusça bir yere attı

• Beğen
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Yaptım ama bu sefer Rusça bir yere attı
İşte tamam attığı site rusça mecbur Rusça olcak bisolmaz zaten. Zaten basit doğrulama kodunu gir tuşa tikla video ekranı gelcek alta in rtsp ye tıkla bı yer gelcek yenilicen sayfayı sayaç 100 olana kadar tek yenilemede 100 olur sonra işte alta incen rtsp ye tiklican video acilcak acilmassa alta inip 128x96 3gp ye tıkla tekrar yenileme olayını yap sonra video syafasi gelince alta inip 128 96 3gp ye tıkla video acilcak

• Beğen

fleexisimlikullanıcı

Üye
    Konu Sahibi
3d o dediğiniz oyunları yükledim ikisindede uygulama hatası diyor

• Beğen

Üst Alt