Nitdroid game

• 8 Ekim 2012
  • 641 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nitdroid yükleyen veya androidlerden anlayanlara sesleniyorum ben Eternal Legacy HD diye bir oyun indirdim fakat oyun Gameloft un ve datasını android/datanın içine atınca olmuyor sd de gameloft/games klasoru açıp içine atın diyor açıp oraya atıyorum oyun yine kendisi indirmeye çalışıyor datasını. İndirmesine indiricem de indirmiyor birde o sıkntı var 15 sn sonra hata veriyor indirirken. şimdi sizlerden ricam acaba bu gameloft apk oyunlarının datasını nereye tam nasıl atabileceğimi tam açıklayabilirmisiniz? videolu anlatım varsa eğer bilindik oda olur =)

Yazan: radoslaf
  2. android/obb klasörüne at kardeşim lakin eternal legacy beş para etmez bir oyun sana tavsiyem shadow gun veya dungeon hunter 2 hd kur :oke:

3. teşekkürler can abi bu arkadaşımın hesabı

4. Abim okuldaydık deneyemedim fakat şimdi senin dediğin gibi denedim yine olmadı bu game loft lar nasıl yükleniyor onları öğrenmemlazım :D Battel Field falan o tarz 3 HD güzel oyun var onlarıda yüklicem =) Dungeon hunter 2 yi yükledim saten önerin için sağol =)

5. eyvallah kardeşim şu dungeon hunter 2 nin linki atar mısın bana ben aradım ama bulamadım yahu :ehe

radoslaf bunu beğendi.
  6. DepositFiles Buyur Can abi de yine gameloft sorunu yaşadım bn bunu niye böyle oldu hiç anlamadım :D datayı telefondan indircem oda olmuo hata verio iice sinir etti beni bu gameloft :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 05:22