Nitdroid game

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
radoslaf

radoslaf

Üye
    Konu Sahibi
Nitdroid game
Nitdroid yükleyen veya androidlerden anlayanlara sesleniyorum ben Eternal Legacy HD diye bir oyun indirdim fakat oyun Gameloft un ve datasını android/datanın içine atınca olmuyor sd de gameloft/games klasoru açıp içine atın diyor açıp oraya atıyorum oyun yine kendisi indirmeye çalışıyor datasını. İndirmesine indiricem de indirmiyor birde o sıkntı var 15 sn sonra hata veriyor indirirken. şimdi sizlerden ricam acaba bu gameloft apk oyunlarının datasını nereye tam nasıl atabileceğimi tam açıklayabilirmisiniz? videolu anlatım varsa eğer bilindik oda olur =)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
android/obb klasörüne at kardeşim lakin eternal legacy beş para etmez bir oyun sana tavsiyem shadow gun veya dungeon hunter 2 hd kur :oke:

cihan628

cihan628

Üye
teşekkürler can abi bu arkadaşımın hesabı

radoslaf

radoslaf

Üye
    Konu Sahibi
Abim okuldaydık deneyemedim fakat şimdi senin dediğin gibi denedim yine olmadı bu game loft lar nasıl yükleniyor onları öğrenmemlazım :D Battel Field falan o tarz 3 HD güzel oyun var onlarıda yüklicem =) Dungeon hunter 2 yi yükledim saten önerin için sağol =)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
eyvallah kardeşim şu dungeon hunter 2 nin linki atar mısın bana ben aradım ama bulamadım yahu :ehe

• Beğen
Tepkiler: radoslaf
radoslaf

radoslaf

Üye
    Konu Sahibi
Buyur Can abi de yine gameloft sorunu yaşadım bn bunu niye böyle oldu hiç anlamadım :D datayı telefondan indircem oda olmuo hata verio iice sinir etti beni bu gameloft :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...