Nimbuzz - Ücretsiz Mesaj ve Dosya Gönderme, Arama, Sohbet!

Sponsorlu Bağlantılar

rockhan

rockhan

Üye
вυяακ;3737421' Alıntı:
@rockhan Zntxhan isimli Python uygulamasını yüklemen gerekiyor. Uygulamaya sahipsen ve yapamıyorsan tam olarak nerede sorun yaşadığını söylersen yardımcı olmaya çalışırım.Diğer arkadaş 'dan indirebilirsin.
ok teşekkürler.

abdayd

Üye
nimbuzda eskiden facebook vardı şimdi de var mi ben bulamadım

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
Hâlâ var. Ve daha gelişmiş şekilde. Hangi platformda kullanıyorsunuz Nimbuzz'ı? Ona göre yardımcı olayım.

sorry3131

Üye
Ya nimbuzz iyi programda bi reklamları var ekranın yarısını kaplıyor. Zntxhan adlı uygulamayı çalıştıramadığımdan silemedim bundan kurtulmanın yolu yok mu ?
Yada sizde varsa hazır Zntxhan ile editlenmiş nimbuzz dosyası onu upload etsenizde bizde alsak...

deliibrahim

Üye
benim nokia 6280 de çalışmadı?
get.nimbuzz.com dan, telefonum için uygun modeli indirdim ama çalıştırınca
connection failed diyor. (ekranın sol üst köşesinde E işareti çıkmasına rağmen)
ayrıca uygulama erişimnden programa internet erişimi falan izni de verdim

ne yapmam lazım?

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
@sorry3131 Zntxhan çalışması için Python ve modüllerini yüklemelisin. Hangi telefon için?

@deliibrahim erişim noktası ayarlarını kontrol et. Diğer uygulamalarda bağlantı kurabiliyor musun?

sorry3131

Üye
вυяακ özellikle ilgin ve yardımların için teşekkür ederim, tel modelim 6630 istediğim şey reklam kısmının yok edilmiş bir nimbuzz.

Losthan

Üye
Selamlar. Hem kendime hemde bir arkadaşımın telefonuna Nimbuzz yükledik, bende 250 mb İnternet paketi var, arkadaşım ise Wireless üzerinden bağlanıyor. Mesajlaşmada sorun yok, ekstra ücret ödemeden sesli görüşme olayı nasıl yapılabilir, yani pc den pc ye yaptığımız tarzda. Görüntülü sanırım şuan yok, yardımcı olmanızı bekliyorum.

sımsım_sımsım

Üye
teşekkürler

karanlks

karanlks

Üye
ücretsiz mi bu ?

asker_31

Üye
hangi versiyonunu indirdimse şu arama olayı yok sorun nedir acaba wifili telefon var kuruyorum açıyorum ama arama menusü yok nokia 7610 telefonunda yok...nerde hata yapıyorum

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
@asker_31 Nokia 7610 VoIP desteklemiyor.

karanlks

karanlks

Üye
peki ücretsiz mi

icecrash

icecrash

Üye
İnternet bağlantısı sınırsız olan arkadaşlar kullanabilirler yoksa kontör yer...

rebel_kurd

Üye
ya ücretsiz arama yapabimek için karşı tarafında nimbuzz unun olması şart mı ? Ayrıca mesaj nasıl gönderiliyor :s ? sms yani ?

rebel_kurd

Üye
ya cevap yazıyorum yayınlanmıyor :(

Tuba

Tuba

Üye
  • Beğen
Tepkiler: rebel_kurd

rebel_kurd

Üye

üyeliğiniz yeni o yüzden yazdığınız mesajlar denetime takılıyor onay verilince yazdıklarınızı forumda görebileceksiniz :)

hmm anladım :) teşekkürler..

cevap verecek kimse yok mu ya :(

ozgurcan_21_67

ozgurcan_21_67

Üye
Güzel paylaşım tsk

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​bu nimbuzz sürümlerinde nedense bir telefon şarjı düşmanlığı var pat pat gidiyor şarjı..normal midir?

Üst Alt